Påmelding til O-festen 2018
Arrangør: Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering
Løpsdato: 26.10.2018
Påmeldingen stenger:
26.10.2018 kl: 00:00
Påmeldingensfristen er ute
Søk i påmeldinger
Påmeldte til O-festen 2018
1.
185924
Olve Mogstad
Statnett
Herrer (løper)
Endre påmelding
2.
188855
Asbjørg Engdal Olsen
Statkraft
Damer (løper)
Endre påmelding
3.
202038
Edmund Olsen
NTNU
Herrer (løper)
Endre påmelding
4.
241261
Anne Melkild
St. Olavs Hospital BIL
Damer (løper)
Endre påmelding
5.
179386
Thore Sundsethvik
Stålsmith
Herrer (løper)
Endre påmelding
6.
72036
Bente Skorge
Eggen Arkitekter AS
Damer (løper)
Endre påmelding
7.
503953
Finn Faye Knudsen
NTNU
Herrer (løper)
Endre påmelding
8.
209991
Trine Barstad
NTNU
Damer (løper)
Endre påmelding
9.
503031
Leif Engen
Eget
Herrer (løper)
Endre påmelding
10.
160967
Randi Engen
SiT BIL
Damer (løper)
Endre påmelding
11.
86406
Leif Røhjell
Siemens
Herrer (løper)
Endre påmelding
12.
179426
Inger Røhjell
St. Olavs Hospital
Damer (løper)
Endre påmelding
13.
198837
Øivind Magne Rogndalen
Vegvesenet
Herrer (løper)
Endre påmelding
14.
219555
Sissel Ravnsborg
NTNU
Damer (løper)
Endre påmelding
15.
201836
Kjell Atle Strande
Creditreform AS
Herrer (løper)
Endre påmelding
16.
179391
Geir Paulsen
Siemens
Herrer (løper)
Endre påmelding
17.
501255
Pål Skyberg
Evry
Herrer (løper)
Endre påmelding
18.
7033
Åse Lynum
Evry
Damer (ledsager)
Endre påmelding
19.
71687
Steinar Aasvang
Siemens
Herrer (løper)
Endre påmelding
20.
206219
Siri Drogset
NTNU
Damer (løper)
Endre påmelding
21.
238171
Torgeir Iversen
Evry
Herrer (løper)
Endre påmelding
22.
195820
Harald Oftedal
Equinor
Herrer (løper)
Endre påmelding
23.
217003
Torleif Stephansen
Evry
Herrer (løper)
Endre påmelding
24.
208049
Edgar Furuholt
Det Norske
Herrer (løper)
Endre påmelding
25.
200385
Anne Furuholt
TOBB
Damer (løper)
Endre påmelding
26.
238065
Øistein Åsmul
Kommunen
Herrer (løper)
Endre påmelding
27.
228381
Anne-Sofie Gjermstad
evry
Damer (løper)
Endre påmelding
28.
86424
Anne Stenset
St. Olavs Hospital
Herrer (løper)
Endre påmelding
29.
86423
Roar Stenset
St Olav
Herrer (løper)
Endre påmelding
30.
229612
Guri Bjørndal
Bjørndalslaget
Damer (løper)
Endre påmelding
31.
211274
Tom Bugge
Bjørndalslaget
Herrer (løper)
Endre påmelding
32.
501254
Arne Kjell Foldvik
NTNU
Herrer (løper)
Endre påmelding
33.
241368
Arnfinn Langeland
NTNU
Herrer (løper)
Endre påmelding
34.
216812
Arne Mikkelsen
NTNU
Herrer (løper)
Endre påmelding
35.
238063
Hilde Nestvold
Telenor B.I.L. Trondheim
Damer (løper)
Endre påmelding
36.
99999999
Oddbjørn Svarlien
Herrer (ledsager)
Endre påmelding
37.
188838
Robert Strøm
Eget
Herrer (løper)
Endre påmelding
38.
201831
Bernt Rognes
Powel
Herrer (løper)
Endre påmelding
39.
497403
Nils Olav Vennevik
Eget
Herrer (løper)
Endre påmelding
40.
7777777
Hallgjerd Vennevik
Damer (ledsager)
Endre påmelding
41.
503108
Svein Hove
Statens vegvesen Sør-Trøndelag
Herrer (løper)
Endre påmelding
42.
757575
solveig hove
Damer (ledsager)
Endre påmelding
43.
69093
Geir Willumsen
A C Møller
Herrer (løper)
Endre påmelding
44.
193030
Knut Skjesol
Statkraft
Herrer (løper)
Endre påmelding
45.
179416
Anders Lauglo
Lauglo Gård
Herrer (løper)
Endre påmelding
46.
188746
Mette Nolte
Eggen Arkitekter
Damer (løper)
Endre påmelding
47.
188730
Kjersti Tannvik
Eggen Arkitekter AS
Damer (løper)
Endre påmelding
48.
241362
Iver Corneil
Eggen Arkitekter AS
Herrer (løper)
Endre påmelding
49.
186019
Tore Kiste
Fylket
Herrer (løper)
Endre påmelding
50.
200386
Randi Kiste
Fylkeskommunen
Damer (løper)
Endre påmelding
51.
203585
Reidun Fallan Smaavik
NAV
Damer (løper)
Endre påmelding
52.
206036
Sverre Andreassen
Eggen Arkitekter AS
Herrer (løper)
Endre påmelding
53.
206035
Vebjørg Ekseth
Eggen Arkitekter AS
Damer (løper)
Endre påmelding
54.
228367
Tor Gjermstad
Hemit
Herrer (løper)
Endre påmelding
55.
161000
Åse Rita Ellingsen
Trondheim Kommune
Damer (løper)
Endre påmelding
56.
211655
Sigrid Melkild
St. Olavs Hospital BIL
Damer (løper)
Endre påmelding
57.
186029
Sissel Horghagen
NTNU
Damer (løper)
Endre påmelding
58.
182084
Tore Brurok
Eget
Herrer (løper)
Endre påmelding
59.
888888
Aud Brurok
eget
Damer (ledsager)
Endre påmelding
60.
206228
Gunnhild Oftedal
NTNU
Damer (løper)
Endre påmelding
Vis påmeldingsstatistikk
Forside
Bruksanvisning
Kontakt
Nedlasting
Tidtakingskoffert
Logg inn/ut
Siste 20 resultater
Påskeløp 2024
Testløp 2 2024
Sesongåpning
Urb-O #finale vinteren 2023-2024 Jaktstart
Ås by Night & Fog Cup Finale
Ås by (Night &) Fog Cup #6
Gubbeløp Angeltrøa
STOK HLP kveldssamling 3-2024, Sprint, Åsvang skole
Ås by Night & Fog Cup #5
Gubbeløp Fuglmyra
NC finale ski-o
NM sprint ski-o
Gubbeløp Charlottenlund
Nattcup 4 Bergen
NC sprint ski-o
NM mellom ski-o
Treningsløp Rotvoll
Asker Gate-O-sprint Finale
Asker Gate-O-sprint Semifinale
Asker gate-O sprint åpne klasser
Siste påmeldinger
Resultater fra klubbene
AB Karusellen
ABIK Romerike Orientering
Ås IL
Asker SK
BBIK Orientering
Berger og Svelvik OL
Bjerkvik IF
Bjugn IL
Brikkesys
BUL -Tromsø
Byåsen IL Orientering
Bækkelagets SK
Bø OL
Børsa IL
Drammen City Cup
Eidsvoll OL
Eiker OL
Follokarusellen
Fossekallen IL
Fossum IF
Fredrikstad Skiklubb
Freidig, O-avd
Frol IL Orientering
Gaula, OL
Geilo IL
Gneist, IL
GTR
Gular, IL
Halden SK
Haugesund IL
Hemsedal IL
Hordaland orinteringskrets
IL Koll
Inderøy IL o-gruppa
Indre Østfold OK
Konnerud IL
Leik, IL
Lierbygda O-lag
Lillehammer OK
Lillomarka OL
Luftkrigsskolen
Malvik IL orientering
Måren OK
Melhus IL Orientering
Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering
Modum Orienteringslag
Moss, OK
Nesbyen IL
Nidarøst, OK
NOF
Nordmarka Skiorienteringsklubb
Nordmarkskarusellen
Nordre Follo Orientering
Notodden Orienteringslag
NTNU-BIL
NTNUI Orientering
Nydalens SK
OBIK Orientering
OG karusellen
OK Fjell
OK Skøynar
OK Øst
OL Trollelg
Oppsal Orientering
Orkanger IF
Raumar Orientering
Røros IL
Røyken O-lag
Skeidi,OK
Steinkjer OK
Stjørdals-Blink Orientering
Sturla, IF
Sørreisa O-lag
Tormod Skilag
Trøsken IL
Tyin-Filefjell OK
Tyrving, IL
Vallset/Stange, OL
Varegg Fleridrett
Velledalen IL
Verdal OK
Veritas BIL
Viul Orienteringsklubb
Wing OK
WOC 2010
Ørland
Østmarka OK