Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu & Hei Gamp 30. september 2007

Klasse: Herrer og 3 spreke jenter

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Halvor Saunes

NTNUI

3:13:25

Brutt

Marius Røed Hanssen

NTNUI

3:13:30

Brutt

Ove Antvord Haugereid

NTNUI

3:16:27

Brutt

Einar Gjelsvik

Flatås IL

3:24:24

Brutt

Øyvind Lund

NTNUI

3:27:46

Brutt

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

3:32:16

Brutt

Mathias Bjugan

Wing OK

3:40:12

Brutt

Hallvard Nordbrøden

Halden Skiklubb

3:40:42

Brutt

Sindre Johannessen

Malvik

3:43:36

Brutt

Are Opstad Sæbø

NTNUI, ski og fjell

3:44:04

Brutt

Roar Forbord

Malvik

3:45:17

Brutt

Børge Noddeland

SMIL

3:47:09

Brutt

Arno Grønhovd

NTNUI

3:48:29

Brutt

Morten Nilstad Pettersen

NTNUI

3:49:24

Brutt

Anders Sætersmoen

Ås-UMB

3:50:34

Brutt

Øystein Husby

NOTEAM

3:54:30

Brutt

Eirik Vefsnmo

Byåsen

3:58:15

Brutt

Nils Petter Rundhaug

NTNUI

4:03:16

Brutt

Jon Hanto

NOTEAM

4:12:06

Brutt

Frode Kjøsnes

Byåsen

4:13:51

Brutt

Mads Baardsgaard

OK Trollelg

4:13:52

Brutt

Vidar Beisvåg

Freidig

4:24:10

Brutt

Rein Kristian Raaholdt

Tyrving IL

4:36:09

Brutt

Jostein Kvakland

Wing OK

4:38:06

Brutt

Tore Heggem

NOTEAM

4:42:55

Brutt

Audun Eskeland Rimehaug

NTNUI Basket

4:50:47

Brutt

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

5:04:32

Brutt

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

5:29:09

Brutt

Trond Rypdal Henninen

Byåsen IL

5:31:30

Brutt

Svein Sæterbø

Rambøll IL

5:38:47

Brutt

Marius Anderseid

NOTEAM

5:53:21

Brutt

Petter Schive

Byåsen IL

7:04:13

Brutt

Vemund Sjøvold Sundal

Byåsen IL

7:04:17

Brutt

Bjørnar Moen

NTNUI

7:21:17

Gamp2

Tuomas Tervo

RR

4:37:48

Gamp2

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

5:24:46

Gamp2

Lars-Christian Unger

NTNUI

5:26:55

Gamp2

Audun Bakk

Melhus IL

5:29:24

Gamp2

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

5:35:07

Gamp2

Jørgen Fiksum

Frol IL

5:40:03

Gamp2

Vegard Brun Saga

NTNUI

5:40:37

Gamp2

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

5:42:05

Gamp2

Olav Johannes Deelstra

Ås-UMB Orientering

5:45:25

Gamp2

Fredrik Johannessen

Nidarøst

5:51:00

Gamp2

Johan Helle

NOTEAM

5:53:05

Gamp2

Terje Maroni

Byåsen IL

5:54:49

Gamp2

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

5:57:53

Gamp2

Einar Raknes Brekke

NTNUI

6:01:59

Gamp2

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

6:02:42

Gamp2

Trond Strandberg

NTNUI

6:03:41

Gamp2

Martin Hoset

NTNUI

6:06:18

Gamp2

Christian K Sandvik

NTNUI Langrenn

6:06:43

Gamp2

Anders Beyer Brattli

NTNUI

6:08:09

Gamp2

Torbjørn Aass

NTNUI

6:08:21

Gamp2

Henrik Sigstad

NTNUI

6:09:11

Gamp2

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

6:13:45

Gamp2

Peder Kjærnli

NTNUI

6:14:36

Gamp2

Einar Tommelstad

NTNUI

6:18:11

Gamp2

Jon Arve Engebakken

Nord-Østerdal OK

6:19:36

Gamp2

Erik Lien Johnsen

NTNUI

6:19:41

Gamp2

Arild H Clausen

Freidig

6:20:07

Gamp2

Truls von Ryum

NTNU-BIL

6:21:31

Gamp2

Bjørn Verde Thon

NTNUI

6:24:51

Gamp2

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

6:26:53

Gamp2

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

6:30:15

Gamp2

Simen Olafsen

Freidig

6:37:32

Gamp2

Knut Simensen

Freidig

6:37:54

Gamp2

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

6:45:35

Gamp2

Svend Erik Horg

OL Gaula

6:45:40

Gamp2

Haakon Arnesen

Byåsen Il

6:58:54

Gamp2

Eskil Følstad

NOTEAM

7:04:33

Gamp2

Stig Berge

Freidig

7:07:01

Gamp2

Ole Einar Brækken

EDB Business Partner

7:12:06

Gamp2

Peter D. Kryvi

NTNUI ROing

7:13:52

Gamp2

Jørgen Sugar

NTNUI langrenn

7:13:54

Gamp2

Asle Heide Vaskinn

NTNUI

7:17:03

Gamp2

Sofie Aarnes

NTNUI

7:17:03

Gamp2

Trond Veastad

NTNUI

7:20:40

Gamp2

Harald Fløgstad

Freidig

7:23:09

Gamp2

Tor Michelsen

ista

7:23:32

Gamp2

Per Hveem

NOTEAM

7:26:38

Gamp2

Carl M. Larsen

Freidig

7:29:30

Gamp2

Frank Aasgård

NTNUI

7:44:14

Gamp2

Atle Støyva

Breimsbygda

7:47:22

Gamp2

Edvin Helle

Askvoll

7:47:27

Gamp2

Ida(r) Hjorth

Timini I/Hamar OK

7:51:11

Gamp2

Fank Bjarkø

Wing

7:51:38

Gamp2

Martin Veastad

Thales

7:54:47

Gamp2

Fredrik Mc Rose

NTNUI

7:58:49

Gamp2

Jan Fredrik Helgeaker

NOTEAM

7:58:50

Gamp2

Kjell Maroni

Byåsen IL

8:07:37

Gamp2

Guro Fløgstad

Freidig

8:14:42

Gamp2

Eirik Marthinsen

NTNUI

8:28:14

Gamp2

RF

NTNUI

8:30:18

Gamp2

Magnus Landstad

Freidig

8:30:27

Gamp2

Jon Inge Sponås

NTNUI

8:34:44

Gamp2

Ingar Solberg

Olderskog IL

8:42:40

Gamp2

Harald Krogstad

OK Nidarøst

9:05:17

Gamp2

Morten Bjerkås

Rennebu IL

9:06:11

Gamp2

Nils Holte

NTNU bil

9:07:23

DNS

Sten Even Erlandsen

NTNUI

DNS

Håvard Vassenden

Frol

DNS

Erik Strømme

NTNUI

DNS

fredrik rosenqvist

NTNUI

DNS

Andreas Espetvedt

Freidig

DNS

Jens Winsnes

SK Heia

DNS

Ragnar Pettersen

SK Heia

DNS

Erlend Skrøvseth

Wing OK

DNS

Glenn Tørå

NTNUI

DNS

Trygve Solstad

Byåsen IL

DNS

Espen Fiskum

NTNUI

DNS

Harald Førdedal

Wing OK

DNS

Hans Aleksander Østhagen

Usikker o-lag

DNS

Sigurd Bjørke

NTNUI

DNS

Magnus Andersen

NOTEAM

DNS

Øystein Wiggen

Byåsen IL

DNS

Erling Furunes

NOTEAM

DNS

Kim Fjert Johansen

Skjervøy Fotball

Savnet

C.G.Armfeldt

NTHI

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Bergersen

Wing OK

3:22:43

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

3:32:45

+10:02

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

3:35:29

+12:46

4.

Åsa Franzén

NTNUI

3:37:02

+14:19

5.

Lisa Jansson

Främmestads IK

3:47:01

+24:18

6.

Sigrid Ringdalen Vatne

NTNUI

3:50:38

+27:55

7.

Mari Mathisen Fasting

Fredrikstad

3:54:30

+31:47

8.

Astrid Flugsrud

NTNUI

3:56:45

+34:02

9.

Katja Ekroll Jahren

NTNUI

3:56:48

+34:05

10.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

3:56:49

+34:06

11.

Cathrine Andrea Johnsen

Freidig

4:08:59

+46:16

12.

Hanna H. Nordbrøden

Halden Skiklubb

4:10:49

+48:06

13.

Anne Johanne Lind

Halden Skiklubb

4:10:50

+48:07

14.

Solveig Lohne Rongved

NTNUI

4:16:02

+53:19

15.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

4:17:42

+54:59

15.

Kine Sofie Sandstad

NTNUI

4:17:42

+54:59

17.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

4:18:47

+56:04

18.

Kristin Ask-Henriksen

Konnerud IL

4:19:44

+57:01

19.

Linn Verde Thon

NTNUI

4:20:40

+57:57

20.

Kari Solem Aune

Byåsen

4:29:25

+1:06:42

20.

Margot Lynum

Freidig

4:29:25

+1:06:42

22.

Kine Gulliksen

Sandefjord OK

4:29:56

+1:07:13

23.

Sina Blix

NTNUI

4:29:58

+1:07:15

24.

Anneli Tyvold

Byåsen

4:36:41

+1:13:58

25.

Marianne Kvennås

NOTEAM

4:36:43

+1:14:00

26.

Gunnhild Oftedal

Freidig

4:43:56

+1:21:13

27.

Kristin Storvik

Spkl. Freidig

5:05:52

+1:43:09

28.

Julie Arnesen

Byåsen IL

5:20:10

+1:57:27

28.

Mali Gederaas Kanstad

NOTEAM

5:20:10

+1:57:27

30.

Hedvig Andersen

NTNUI

5:37:35

+2:14:52

31.

Martine Andersen

Halden SK

5:37:36

+2:14:53

32.

Kirsti Einum

Freidig

5:55:40

+2:32:57

32.

Sigrid Videm

Freidig

5:55:40

+2:32:57

34.

Sigrid Grande Klyve

NTNUI

6:21:55

+2:59:12

35.

Liv Bente Grande

Byåsen il

6:21:56

+2:59:13

36.

Kitty Schive

Byåsen IL

7:04:19

+3:41:36

37.

Frøydis Sjøvold

Byåsen il

7:05:44

+3:43:01

38.

Trine Baardsgaard

Trollelg

7:10:56

+3:48:13

39.

Berit Presthus

Byåsen SK

7:10:57

+3:48:14

Brutt

Line Hagman

NTNUI

2:45:17

Brutt

Maren Bjørnstad

NTNUI

5:38:49

DNS

Andrea Vik Bjarkø

Wing OK

DNS

Maria Rost

Alfta Øsa OK


Sist oppdatert:

1 mai 2009, 14:02:33

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

162

Antall startet:

142