Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&hei 8. oktober 2011

Klasse: Parløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oyvind Wiggen

Byåsen IL

4:21:52

+0:00

korriger

1.

Rein Mårdalen

Freidig, SPK

4:21:52

+0:00

korriger

3.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

5:00:02

+38:10

korriger

3.

Halvor Melkild

Freidig, SPK

5:00:02

+38:10

korriger

5.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

5:21:36

+59:44

korriger

5.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

5:21:36

+59:44

korriger

7.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

5:42:23

+1:20:31

korriger

7.

Rebecca Sætherhaug

Trollelg, OL

5:42:23

+1:20:31

korriger

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

NTNUI

2:40:57

+0:00

korriger

2.

Hanne Sandstad

Freidig, SPK

2:58:58

+18:01

korriger

3.

Line Hagman

NTNUI

3:09:46

+28:49

korriger

4.

Hanne Nøvik

NTNUI

3:21:19

+40:22

korriger

5.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

3:25:48

+44:51

korriger

6.

Torunn Spets Storhov

Freidig, SPK

3:25:53

+44:56

korriger

7.

Sofie Aarnes

NTNUI

3:28:23

+47:26

korriger

8.

Giulia Mazzotti

NTNUI

3:33:27

+52:30

korriger

9.

Mari Angell-Petersen

Freidig, SPK

3:34:00

+53:03

korriger

10.

Marit Vala

NTNUI

3:36:26

+55:29

korriger

10.

Oda Weberg

Konnerud IL

3:36:26

+55:29

korriger

12.

Emma Johansson

NTNUI

3:46:56

+1:05:59

korriger

13.

Gunhild Rogne Halland

Varegg

3:47:32

+1:06:35

korriger

13.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

3:47:32

+1:06:35

korriger

15.

Mari Jevne Arnesen

NTNUI

3:48:17

+1:07:20

korriger

16.

Kirsti Midttømme

Freidig, SPK

3:48:28

+1:07:31

korriger

17.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

3:50:29

+1:09:32

korriger

18.

Berit Gjelten

NTNUI-langrenn

3:59:28

+1:18:31

korriger

19.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

4:01:22

+1:20:25

korriger

20.

Margot Bolstad Lynum

Freidig, SPK

4:01:23

+1:20:26

korriger

21.

Maja Berger

Kristiansand OK

4:07:35

+1:26:38

korriger

22.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

4:10:24

+1:29:27

korriger

23.

Ida Hjort

NTNUI

4:32:20

+1:51:23

korriger

24.

Lisbeth Voll

NTNUI

4:43:19

+2:02:22

korriger

24.

Guro Torpe

NTNUI

4:43:19

+2:02:22

korriger

26.

Sara Profors

Frol IL

4:43:21

+2:02:24

korriger

27.

Marianne Dæhli

NTNUI

4:43:32

+2:02:35

korriger

28.

Maria Rost

NTNUI

4:44:32

+2:03:35

korriger

29.

Ida Håøy Grue

NTNUI

4:54:34

+2:13:37

korriger

29.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

4:54:34

+2:13:37

korriger

29.

Victoria Skimmeland

NTNUI

4:54:34

+2:13:37

korriger

29.

Kristin Åstebøl

NTNUI

4:54:34

+2:13:37

korriger

33.

Astrid Marthinsen

Timini Idrett

4:55:28

+2:14:31

korriger

34.

Silje Helene Waagaard

NTNUI

4:55:39

+2:14:42

korriger

35.

Hanne Svegård

Byåsen IL

5:09:33

+2:28:36

korriger

36.

Hilde Aders

The green Lantern

5:10:12

+2:29:15

korriger

36.

Vanja Cnops

The green Lantern

5:10:12

+2:29:15

korriger

38.

Bjørg Granly

NTNUI

5:13:06

+2:32:09

korriger

39.

Anne Melkild

Freidig, SPK

5:20:19

+2:39:22

korriger

40.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

5:20:56

+2:39:59

korriger

41.

Ragnhild Fagerslett

Tindegruppa

5:20:57

+2:40:00

korriger

42.

Marit Takla

NTNUI

5:22:11

+2:41:14

korriger

42.

Siri Omholt

blaaster

5:22:11

+2:41:14

korriger

44.

Ellen Martine Skjønsfjell

NTNUI

5:37:16

+2:56:19

korriger

44.

Charlotta Rehnberg

NTNUI

5:37:16

+2:56:19

korriger

44.

Alexandra Knudtzon

NTNUI

5:37:16

+2:56:19

korriger

44.

Sofie Døving Agdestein

NTNUI

5:37:16

+2:56:19

korriger

48.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

5:38:37

+2:57:40

korriger

48.

Rannveig

Frol IL

5:38:37

+2:57:40

korriger

48.

Solveig Blandkjenn

Kristiansand OK

5:38:37

+2:57:40

korriger

51.

Molly Bazilchuk

Timini Idrett

5:45:41

+3:04:44

korriger

52.

Jenny Persson

NTNUI

6:03:13

+3:22:16

korriger

53.

Maria Tandberg Nygård

NTNUI

6:55:12

+4:14:15

korriger

Brutt

Labonnote Nathalie

korriger

Brutt

Weber Sophie

korriger

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Fiskum

NTNUI

4:11:34

+0:00

korriger

2.

Anders Einum

NTNUI

4:13:37

+2:03

korriger

3.

Erik Rost

Malungs OK Skogsmårdarna

4:20:56

+9:22

korriger

4.

Håvard Vassenden

Frol IL

4:53:32

+41:58

korriger

5.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

4:55:05

+43:31

korriger

6.

Stian Grann

NTNUI

4:58:40

+47:06

korriger

7.

Ola Berger

Wing OK

4:59:32

+47:58

korriger

8.

Martin Hammarberg

Malungs OK Skogsmårdarna

5:08:27

+56:53

korriger

9.

Simen Olafsen

Freidig, SPK

5:23:09

+1:11:35

korriger

10.

Halvor Saunes

NTNUI

5:23:26

+1:11:52

korriger

11.

Jørgen Fiskum

Frol IL

5:30:31

+1:18:57

korriger

12.

Christian Grønvold

NTNUI

5:30:52

+1:19:18

korriger

13.

Harri Luchsinger

Kongsberg OL

5:32:52

+1:21:18

korriger

14.

Simen Aamodt

NTNUI

5:33:20

+1:21:46

korriger

15.

Simen Anthon Bjøringsøy

NTNUI

5:37:42

+1:26:08

korriger

16.

Ståle Gjelsten

NTNUI

5:39:03

+1:27:29

korriger

16.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

5:39:03

+1:27:29

korriger

18.

Kristian Stenerud

NTNUI

5:41:01

+1:29:27

korriger

19.

Haakon Utby

NTNUI

5:41:12

+1:29:38

korriger

20.

Ivar Marthinusen

NTNUI Myr og Motbakke

5:44:33

+1:32:59

korriger

21.

Erik Gustafsson

NTNUI

5:44:45

+1:33:11

korriger

22.

Ove Baardsgaard

Trollelg

5:46:13

+1:34:39

korriger

23.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

5:46:25

+1:34:51

korriger

24.

Hågen Urseth

Ren-Eng

5:47:39

+1:36:05

korriger

25.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

5:49:00

+1:37:26

korriger

25.

Vegard Brun Saga

NTNUI

5:49:00

+1:37:26

korriger

25.

Bjarte Ims

NTNUI

5:49:00

+1:37:26

korriger

28.

Trond Strandberg

NTNUI

5:51:04

+1:39:30

korriger

29.

Jørgen Longva

Byåsen IL

5:55:08

+1:43:34

korriger

30.

Johan Eriksson

Linköpings OK

5:58:11

+1:46:37

korriger

31.

Øystein Sæther

Luftkrigsskolen

5:58:36

+1:47:02

korriger

31.

Ståle Murer Fenstad

Luftkrigsskolen

5:58:36

+1:47:02

korriger

33.

Fredrik Omdal

Ganddal IL

5:59:15

+1:47:41

korriger

34.

Tom Jacobsen

SediCon

6:00:19

+1:48:45

korriger

35.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

6:03:12

+1:51:38

korriger

36.

Fredrik Johannessen

Rambøll

6:03:40

+1:52:06

korriger

37.

Truls von Ryum

NTNU BIL

6:03:44

+1:52:10

korriger

38.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

6:03:45

+1:52:11

korriger

39.

Tomas Brikselli

NTNUI

6:16:35

+2:05:01

korriger

39.

Ove Antvord Haugereid

Løten OL

6:16:35

+2:05:01

korriger

41.

Erik Sælen

NTNUI

6:18:42

+2:07:08

korriger

42.

Sofie Aarnes

NTNUI

6:22:43

+2:11:09

korriger

*

43.

Olli Salo

NTNUI

6:22:48

+2:11:14

korriger

44.

Magnus Buuer

NTNUI

6:22:51

+2:11:17

korriger

45.

Ola Stenseth

Topteam SK

6:23:34

+2:12:00

korriger

46.

Thomas Schöps

NTNUI

6:29:44

+2:18:10

korriger

47.

Arild Holm Clausen

Freidig, SPK

6:32:20

+2:20:46

korriger

48.

Morten Urdal Bakke

NTNUI

6:37:27

+2:25:53

korriger

49.

Svend Erik Horg

Maskin Klausen

6:37:32

+2:25:58

korriger

50.

Mats Alfsen

NTNUI Sykkel

6:38:51

+2:27:17

korriger

50.

Vidar Uglane

Janus FK

6:38:51

+2:27:17

korriger

50.

Tommy Haugen Søjdis

NTNUI

6:38:51

+2:27:17

korriger

53.

Eivind Aardal

NTNUI

6:40:02

+2:28:28

korriger

53.

Bård Even Relling

Tomåsvitja Builders

6:40:02

+2:28:28

korriger

55.

Harald Fløgstad

Freidig, SPK

6:42:53

+2:31:19

korriger

56.

Johan Landrø

NTNUI

6:48:59

+2:37:25

korriger

57.

Marit Vala

NTNUI

6:52:27

+2:40:53

korriger

*

57.

Oda Weberg

Konnerud IL

6:52:27

+2:40:53

korriger

*

57.

Martin Hallberg

NTNUI

6:52:27

+2:40:53

korriger

57.

Thomas Alne

NTNUI-Langrenn

6:52:27

+2:40:53

korriger

61.

Halvor Lund

NTNUI

6:54:45

+2:43:11

korriger

61.

Claudio Walker

NTNUI

6:54:45

+2:43:11

korriger

63.

Torstein Ohr

NTNUI

6:55:12

+2:43:38

korriger

64.

Einar Hjortås

NTNUI

6:57:15

+2:45:41

korriger

65.

Stig Marsteng Nilsen

NTNUI

6:57:56

+2:46:22

korriger

65.

Andreas Sætre Hammerlund

NTNUI

6:57:56

+2:46:22

korriger

67.

Adam Braveny

NTNUI

7:02:46

+2:51:12

korriger

68.

Martin Pavelec

NTNUI

7:02:47

+2:51:13

korriger

69.

Kjell Baardsgaard

Trollelg

7:11:12

+2:59:38

korriger

70.

Klaus Klausen Espedal

Maskin Klausen

7:12:31

+3:00:57

korriger

70.

Mathias Strand

NTNUI

7:12:31

+3:00:57

korriger

72.

Per Hveem

HiST

7:16:19

+3:04:45

korriger

73.

Berit Gjelten

NTNUI-langrenn

7:16:49

+3:05:15

korriger

*

73.

Anders Nordby Gullhav

NTNUI

7:16:49

+3:05:15

korriger

75.

Snorre Sulheim

Tindegruppa

7:21:02

+3:09:28

korriger

76.

Einar Sulheim

Tindegruppa

7:21:03

+3:09:29

korriger

77.

Vegard Torp Lien

NTNUI

7:22:01

+3:10:27

korriger

78.

Thor Ivar Tryggestad

7:43:17

+3:31:43

korriger

79.

Torgeir Olsen

Fluks Finans AS

7:43:18

+3:31:44

korriger

80.

Ingebrigt Fluglem

Malvik IL

7:43:24

+3:31:50

korriger

81.

Atle Støyva

Breimsbygda

7:48:03

+3:36:29

korriger

82.

Eirik Marthinsen

NTNUI

7:48:39

+3:37:05

korriger

83.

Bjørn Naustervik Myklebust

NTNUI

7:52:24

+3:40:50

korriger

84.

Åsmund Hasaas

NTNUI

8:01:44

+3:50:10

korriger

84.

Øyvind Selmer

Langesund IF

8:01:44

+3:50:10

korriger

86.

Christian Skar

Langesund IF

8:01:54

+3:50:20

korriger

87.

RF

Notodden OL

8:06:22

+3:54:48

korriger

88.

Carl-Erik B. Kullmann

NTNUI

8:06:39

+3:55:05

korriger

88.

Vegard Veiteberg

NTNUI

8:06:39

+3:55:05

korriger

90.

Ingar Solberg

Olderskog IL

8:08:09

+3:56:35

korriger

91.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

8:24:27

+4:12:53

korriger

92.

Frank Bjarkø

NRK

8:27:15

+4:15:41

korriger

93.

Odd Eirik Farestveit

NTNUI

8:27:16

+4:15:42

korriger

94.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

8:44:28

+4:32:54

korriger

95.

Nils Holte

NTNU BIL

9:11:07

+4:59:33

korriger

Brutt

Vegard Ruttenborg

NTNUI

2:30:37

korriger

Brutt

Jon Aukrust Osmoen

Nord-Østerdal OK

2:30:50

korriger

Brutt

Sindre Østhagen

Fredrikstad Skiklubb

2:39:31

korriger

Brutt

Harald Berge

IL Tyrving

2:39:55

korriger

Brutt

Bjørnar Lynum

Freidig, SPK

2:40:43

korriger

Brutt

Vegard B Johnsen

NTNUI

2:43:15

korriger

Brutt

Felix Breitschädel

NTNUI

2:44:25

korriger

Brutt

Per Melander Often

NTNUI

2:44:51

korriger

Brutt

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

2:45:24

korriger

Brutt

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

2:51:31

korriger

Brutt

Eirik Martens Svensen

Kristiansand

2:54:30

korriger

Brutt

Fredrik Steinsvik

NTNUI

3:08:30

korriger

Brutt

Hans Petter Mathisen

NTNUI

3:08:45

korriger

Brutt

Sondre Gullord

NTNUI

3:08:45

korriger

Brutt

Jo Kogstad Ringheim

Asker CK

3:16:47

korriger

Brutt

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

3:17:02

korriger

Brutt

Petter Reinemo

NTNUI

3:18:07

korriger

Brutt

Lars Langdal

Skanska Aktiv

3:27:21

korriger

Brutt

Vegard Grønli

Freidig, SPK

3:29:56

korriger

Brutt

Jon Røstum

Gaula, OL

3:34:15

korriger

Brutt

Ole Einar Brækken

Byåsen/NTNU

3:40:33

korriger

Brutt

Ola Keiserås

Leik, IL

3:40:37

korriger

Brutt

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

3:40:49

korriger

Brutt

Gustav Ruø

Freidig, SPK

3:47:51

korriger

Brutt

Sondre Haugen Lima

NTNUI

3:52:05

korriger

Brutt

Halvor Steinsholt

NTNUI

3:54:47

korriger

Brutt

Fredrik Rosenberg

NTNUI

3:58:15

korriger

Brutt

Theodor Vendrig

Janus FK

4:05:09

korriger

Brutt

Henrik Svaland Aas

NTNUI

4:07:23

korriger

Brutt

Sindre Andersen Gåsvik

NTNUI

4:09:31

korriger

Brutt

Ole Ivar Eide

NTNUI

4:15:20

korriger

Brutt

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

4:20:42

korriger

Brutt

Aleksander Hanssen

Norconsult

4:21:11

korriger

Brutt

Håvard Berget

NTNUI

4:46:24

korriger

Brutt

Tobias Strand Johansen

Janus CK

5:07:06

korriger

Brutt

Teodor Danielsen

NTNUI

5:07:06

korriger

Brutt

Eivind Grøstad

NTNU

5:10:40

korriger

Brutt

Trond Veastad

NTNUI

5:20:34

korriger

Brutt

Martin Ellingsen Walderhaug

Timini Idrett

5:40:37

korriger

Brutt

Johan Helle

St. Olavs Hospital

5:44:16

korriger

Brutt

Jacobus de Vaal

6:40:51

korriger

Brutt

Matthias Kiøsterud

NTNUI

9:16:24

korriger

Brutt

Ola A. Eggen

NGU

korriger

Helt

Jon Tingvold

NTNUI

6:55:40

korriger

Helt

Endre Kure

NTNUI

korriger

Helt

Kjetil Høie Hansen

Janus FK

korriger

Makstid ute

Petter Løe

Notodden OL

4:31:57

korriger

Makstid ute

Frank Aasgård

Wing OK

4:32:14

korriger

Makstid ute

Erik Olsen

NTNUI

4:33:53

korriger

Makstid ute

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

4:34:04

korriger

Makstid ute

Simon Utseth Sandvåg

Sjetne IL

4:34:10

korriger

Makstid ute

Maxime Thys

4:35:17

korriger

Makstid ute

Anders Aase Solberg

NTNUI

4:38:11

korriger

Makstid ute

Anders Stubban

Mollier

4:39:15

korriger

Makstid ute

Fredrik Widerøe

NTNUI

4:39:16

korriger

Makstid ute

Fredrik Storflor

NTNUI

4:39:16

korriger

Makstid ute

Vegard Fredriksen

NTNUI

4:41:32

korriger

Makstid ute

Eirik Aal

NTNUI

4:46:16

korriger

Makstid ute

Eirik Worren Legernæs

4:51:50

korriger

Makstid ute

Thomas Andre Tøgersen

NTNUI Innebandy

4:55:58

korriger

Makstid ute

Torger Nordgården

Vestringen IL

4:55:59

korriger

Makstid ute

Endre Bjørsvik

NTNUI

4:58:19

korriger

Makstid ute

Erling Bye

Byåsen IL

5:09:20

korriger

Makstid ute

Markus Glad

NTNUI

5:13:06

korriger

Makstid ute

Martin Austin Stormoen

NTNUI

5:15:47

korriger

Makstid ute

Hans Græsli

NTNUI

5:15:47

korriger

Makstid ute

Paulo Girao

The green Lantern

5:20:21

korriger

110

Makstid ute

Andreas Güldenpfennig

The green Lantern

5:20:21

korriger

110

Makstid ute

Michael Knudson

The green Lantern

5:20:22

korriger

110

Makstid ute

Anders Asheim Hennum

5:35:48

korriger

Makstid ute

Espen Tunhøvd Haugan

Timini Idrett

5:45:25

korriger

Makstid ute

Seth Helfenstein

NTNUI

5:55:13

korriger

Makstid ute

Øyvind Dalen Sørbøl

Bakklandet

6:06:56

korriger

Makstid ute

Ruben Fagerli

NTNUI

6:07:10

korriger

Makstid ute

Kristoffer Kielland Busengdal

NTNUI

6:21:08

korriger

Makstid ute

Anders Rygg Johnsen

6:21:09

korriger

Makstid ute

Karl Otto Kristoffersen

Luftkrigsskolen

6:54:06

korriger

Makstid ute

Thomas Lyshaug

Luftkrigsskolen

6:54:06

korriger

DNS

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

korriger

DNS

Sigurd Bjørke

korriger

DNS

Kjetil Lehn

Byaasen Skiklub/ Statsbygg

korriger

DNS

Snorre Hansen

Byåsen IL

korriger

DNS

Bjarne Valås

Byåsen IL

korriger

DNS

Øyvind Bakken Rognstad

NTNUI

korriger

DNS

Bjørn Tore Mathisen

NTNUI

korriger

DNS

Alexander Granheim

ASKO

korriger

Savnet

C. G. Armfeldt

NTNUI

korriger

Klasse: Veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Byåsen IL

3:50:29

+0:00

korriger

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

5:12:41

+1:22:12

korriger

DNS

Harald E. Krogstad

NTNU BIL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 oktober 2011, 22:50:48

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

248

Antall startet:

239