Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu & Hei - Gamp 3. oktober 2010

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

3:50:47

+0:00

2.

Øyvind Helgerud

Halden SK

3:56:39

+5:52

3.

Erik Jonsson

NTNUI

3:57:58

+7:11

4.

Tomas Udrzal

Wing OK

4:05:16

+14:29

5.

Espen Fiskum

NTNUI

4:10:16

+19:29

6.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

4:18:08

+27:21

7.

Simen Olafsen

Freidig

4:19:14

+28:27

8.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

4:19:50

+29:03

9.

Mathias Bjugan

Wing OK

4:20:13

+29:26

10.

Bjørnar Lynum

Freidig

4:20:16

+29:29

11.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

4:20:32

+29:45

12.

Martin Hoset

NTNUI

4:26:21

+35:34

13.

Håvard Vassenden

Frol

4:27:47

+37:00

14.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

4:28:19

+37:32

15.

Yngve Skogstad

Frol IL

4:28:38

+37:51

16.

Jørgen Fiskum

Frol IL

4:29:29

+38:42

17.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

4:31:10

+40:23

18.

Vegard Brun Saga

NTNUI

4:33:49

+43:02

19.

Jan Scmid

Trollelg

4:43:49

+53:02

20.

Rasmus Korvald Skaare

Lillomarka OL

4:49:24

+58:37

21.

Øystein Haug

Frol IL

4:52:03

+1:01:16

22.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

4:53:57

+1:03:10

23.

Simen Bjøringsgøy

NTNUI

4:57:05

+1:06:18

24.

Jørgen Tegdan

Trollelg

4:57:56

+1:07:09

25.

Truls von Ryum

Sleipner

5:07:50

+1:17:03

26.

Halvor Saunes

NTNUI

5:08:12

+1:17:25

27.

Magnus Andersen

5:09:51

+1:19:04

27.

Vegard Blomseth Johnsen

Bananen Bar

5:09:51

+1:19:04

29.

Hans Petter Mathisen

Porsgrunn OL

5:10:19

+1:19:32

30.

Christian Grønvold

Lillomarka OL

5:12:22

+1:21:35

31.

johan helle

5:13:04

+1:22:17

32.

Severin Saue

Bananen Bar

5:15:27

+1:24:40

33.

Fredrik Johannessen

Rambøll

5:18:23

+1:27:36

34.

Per Wiréhn

Byåsen IL

5:21:34

+1:30:47

35.

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

5:24:44

+1:33:57

36.

Sindre Sandbakk

NTNUI-langrenn

5:27:45

+1:36:58

36.

Tomas Brikselli

NTNUI

5:27:45

+1:36:58

38.

Hans Olav Kjøs

Lillehammer OK

5:28:06

+1:37:19

39.

Torkil Eide Solstad

Bananen Bar

5:29:18

+1:38:31

40.

Erik Sælen

NTNUI

5:29:52

+1:39:05

41.

Arild H Clausen

Sp.kl. Freidig

5:29:58

+1:39:11

42.

Hans Kristian Hegli

Id IL

5:33:14

+1:42:27

43.

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

5:33:24

+1:42:37

43.

Ståle Gjelsten

NTNUI

5:33:24

+1:42:37

45.

Ole Jermstad

Verdal OK

5:40:03

+1:49:16

46.

Ole Andreas Alsos

NTNUI

5:40:10

+1:49:23

47.

Jon Sivertsen

Verdal OK

5:40:42

+1:49:55

48.

Ivar Marthinusen

NTNUI Søndagsturorientering

5:45:40

+1:54:53

49.

Eskil Følstad

Leksdal

5:48:31

+1:57:44

49.

Lars Hagen

Rindals troll

5:48:31

+1:57:44

51.

Kjetil Okkenhaug

Verdal OK

5:56:27

+2:05:40

52.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

5:56:33

+2:05:46

53.

Einar Hjortås

NTNUI

5:56:39

+2:05:52

54.

Terje Sørgård

Byåsen IL

5:57:06

+2:06:19

54.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

5:57:06

+2:06:19

56.

Frank Aasgård

Wing OK

5:57:21

+2:06:34

57.

Kjell Winther

Vålerenga Ski

5:58:16

+2:07:29

58.

Rok Mocnik

NTNUI

6:00:03

+2:09:16

59.

Per Sigve Selseng

Norwegian Mork Racing

6:02:13

+2:11:26

60.

Ola Kjøren

Team Fokus-Danica

6:02:20

+2:11:33

61.

Per Hveem

6:04:25

+2:13:38

62.

Anders Bredesen

NTNUI

6:04:43

+2:13:56

63.

Johan Landrø

Børsa IL

6:04:52

+2:14:05

64.

Kjell Baardsgaard

Trollelg

6:09:13

+2:18:26

65.

Henrik Svaland Aas

Birkenes IL

6:12:22

+2:21:35

66.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

6:22:27

+2:31:40

67.

Tormod Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

6:22:39

+2:31:52

68.

Erik Haare

NTNUI

6:29:13

+2:38:26

69.

Kristian Chill Øien

Trollelg

6:35:01

+2:44:14

70.

Sveinung Heide Vaskinn

Byåsen IL

6:38:06

+2:47:19

71.

Edvin Helle

Askvoll

6:44:38

+2:53:51

72.

Atle Støyva

Breimsbygda

6:44:39

+2:53:52

73.

Fredrik Rosenberg

TNUI

6:44:42

+2:53:55

74.

Einar Stødle

NTNUI

6:49:32

+2:58:45

74.

Steffen U. Gjerald

Team Nedre Allè

6:49:32

+2:58:45

76.

Carl Martin Larsen

Freidig

6:53:10

+3:02:23

77.

RF

NTNUI

6:55:35

+3:04:48

78.

Magnus Landstad

Freidig

7:20:01

+3:29:14

79.

Frank Bjarkø

NRK

7:22:14

+3:31:27

80.

Harald Fløgstad

Freidig

7:41:00

+3:50:13

81.

Nils Holte

NTNU bil

8:06:01

+4:15:14

82.

Olav Strømmen

TVK

9:21:12

+5:30:25

Brutt

Brage Sæther

Freidig

2:59:21

Brutt

André Flakke

NTNUi-orientering

3:19:55

Brutt

Lars Berge Owren

Freidig

3:28:13

Brutt

Arild Nomeland

Kristiansand OK

3:32:02

Brutt

Arild Bjarkø

Nord Østerdal OK

3:38:26

Brutt

Snorre Hansen

Byåsen IL

3:39:58

Brutt

Tore Dyrhaug Mo

NTNUI

3:42:42

Brutt

Martin Rønning

Freidig

3:46:57

Brutt

Geir Arne Kjønstad

NTNUI

3:49:14

Brutt

Eirik HOT Johannessen

NTNUI

3:49:55

Brutt

Hans Fredrik Veiteberg Braaten

Team Nedre Allé

3:50:00

Brutt

Tommy Schmid

OL Trollelg

3:50:15

Brutt

Knut Inge Engelbreth

NTNUI

3:58:41

Brutt

Ola Stenseth

Topteam SK

3:59:18

Brutt

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

4:03:03

Brutt

Håvard Vaaje

4:16:24

Brutt

Fredrik Widerøe

NTNUI

4:18:33

Brutt

Tomas Manik

4:27:16

Brutt

Eirik Marthinsen

NTNUI

4:35:10

Brutt

Eivind Solbakken Tjelde

NTNUI

4:38:45

Brutt

Øyvind Enger

NTNUI

4:40:21

Brutt

Kristian W. Steen

NTNUI

4:55:01

Brutt

Egil Fagerholt

NTNUI

4:57:20

Brutt

Maximilian Andrä

NTNUI

5:00:58

Brutt

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

5:01:21

Brutt

Jørn Skogsrud

Timini Idrett

5:11:00

Brutt

Knut Gaarder Rakvåg

NTNU BIL

5:15:45

Brutt

Trond Rypdal Henninen

Byåsen IL

6:15:15

Brutt

Alexander Olsen

FatCamp HTFU

7:30:05

Brutt

Walter Dybwad

Jalla Lyd

DNS

Gustav Ruø

Sp.kl. Freidig

DNS

Martin Wetlesen Vedeld

NTNUI

DNS

Harald Storrønning

Byåsen IL

DNS

Gjermund Olsen

Bananen Bar

DNS

Ola Sande

NTNUI

DNS

Terje Magnus B. Sørensen

Freidig

DNS

Sjur Øyen

NTNUI

DNS

Simen Vogt-Svendsen

NTNUI

Savnet

C.G. Armfeldt

NTHI

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Holmström

NTNUI

2:42:56

+0:00

2.

Hanne Sandstad

Freidig spk

3:05:39

+22:43

3.

Torunn Spets Storhov

Freidig

3:08:42

+25:46

4.

Sofie Aarnes

NTNUI

3:15:35

+32:39

5.

Anne Ingstadbjørg

3:28:36

+45:40

6.

Maja Berger

Kristiansand OK

3:32:02

+49:06

7.

Mari Angell-Petersen

Freidig

3:38:58

+56:02

8.

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL

3:45:28

+1:02:32

9.

Ane Brevig

Røyken o-lag

3:45:46

+1:02:50

10.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

3:46:17

+1:03:21

11.

Astrid Flugsrud

NTNUI

3:46:26

+1:03:30

11.

Silje Helene Waagaard

NTNUI-langrenn

3:46:26

+1:03:30

13.

Natalie Egli

NTNUI

3:48:16

+1:05:20

14.

Mai Watson

NTNUI

3:56:50

+1:13:54

15.

Åshild Kapperud

NTNUI

3:56:51

+1:13:55

16.

Martine Åstebøl

NTNUI

3:56:52

+1:13:56

17.

Katrine Dretvik Sandbakk

NTNUI-langrenn

3:59:02

+1:16:06

17.

Berit Gjelten

NTNUI-langrenn

3:59:02

+1:16:06

19.

Solveig Tveter Bratlie

NTNUI-Langrenn

3:59:20

+1:16:24

20.

Jenny Dugstad

NTNUI

3:59:22

+1:16:26

21.

Lene Bergersen

Wing

4:02:49

+1:19:53

22.

Inga Ekeberg Schjerve

NTNUI

4:02:50

+1:19:54

23.

Bjørg Granly

NTNUI

4:03:47

+1:20:51

24.

Siri Bente Haugen

NTNUI

4:04:19

+1:21:23

25.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

4:41:00

+1:58:04

26.

Jenny Persson

NTNUI

4:41:02

+1:58:06

27.

Emily Fertig

4:41:05

+1:58:09

28.

Ina Storrøning

Byåsen IL

4:44:28

+2:01:32

29.

Marianne Løvås

Nidarøst

4:44:32

+2:01:36

30.

Sara Profors

Frol IL

4:47:35

+2:04:39

31.

Synnøve Lofthus

NTNUI

4:47:36

+2:04:40

31.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

4:47:36

+2:04:40

33.

Marianne Dæhli

NTNUI

4:47:37

+2:04:41

33.

Guro Torpe

NTNUI

4:47:37

+2:04:41

35.

Henriette Ruud

NTNUI

4:47:38

+2:04:42

36.

Nora Kjørlaug

NTNUI

4:47:39

+2:04:43

37.

Silje Mordal

NTNUI

4:50:12

+2:07:16

37.

Vibeke Brandvold

NTNUI

4:50:12

+2:07:16

39.

Ida Katrine Thoresen

NTNUI

4:53:56

+2:11:00

39.

Silje Borge Hovi

NTNUI

4:53:56

+2:11:00

41.

Gunnhild Oftedal

Freidig

4:57:57

+2:15:01

42.

Ingunn Oftedal

5:18:03

+2:35:07

43.

Line Okkenhaug

Verdal OK

5:18:06

+2:35:10

44.

Margareth Holte

NTNUI

5:26:37

+2:43:41

45.

Cobien Claringbould

Freidig, SPK

5:32:31

+2:49:35

46.

Astrid Marthinsen

NTNUI

5:33:40

+2:50:44

47.

Solenne Roudot

NTNUI - Langrenn

6:23:19

+3:40:23

48.

Katharina Kahrs

NTNUI-langrenn

7:29:05

+4:46:09

49.

Sunniva N. Berg

NTNUI

7:34:37

+4:51:41

Brutt

Elena Dal Martello

4:27:16

DNS

Margot Bolstad Lynum

Spkl Freidig

DNS

Benedikte Skjærstad

NTNUI

DNS

Idunn Melnes

NTNUI

DNS

Karoline Wollan

Byåsen IL

DNS

Benedikte

NTNUI

Klasse: Damer 2. runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Aarnes

NTNUI

5:39:12

+0:00

2.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

6:23:19

+44:07

3.

Mai Watson

NTNUI

6:59:04

+1:19:52

3.

Martine Åstebøl

NTNUI

6:59:04

+1:19:52

3.

Åshild Kapperud

NTNUI

6:59:04

+1:19:52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 oktober 2010, 23:50:19

Arrangør:

Brikkesys

Antall deltagere:

181

Antall startet:

168