Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar sprint-karusell 1.løp 8. april 2015

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Moer

Gjerdrum OL

22:49

+0:00

2.

Live Arntsen

Gjerdrum OL

24:18

+1:29

3.

Inga Moseidet Sørlie

Gjerdrum OL

24:50

+2:01

4.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

35:00

+12:11

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

25:51

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

22:53

+0:00

2.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

26:05

+3:12

3.

Thea Sørberg

Frogner IL

34:56

+12:03

4.

Berit Horvei

Frogner IL

48:03

+25:10

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

20:12

+0:00

2.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

27:11

+6:59

3.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

28:32

+8:20

4.

Vilde Kinneberg

Gjerdrum OL

29:29

+9:17

5.

Unni Stenhammer

Gjerdrum OL

33:29

+13:17

6.

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

33:46

+13:34

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solvor Bjørge

Ullensaker OL

31:53

+0:00

DSQ

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

23:34

42

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Engen

Nes OL

22:36

+0:00

2.

Nanna Bergan

Frogner IL

26:46

+4:10

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sørlie

Gjerdrum OL

13:43

+0:00

2.

Markus Finskud

Hurdal OL

14:03

+0:20

3.

Herman Moer

Gjerdrum OL

24:14

+10:31

4.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

28:44

+15:01

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Bjørge

Ullensaker OL

24:23

+0:00

2.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

25:12

+0:49

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Horvei

Frogner IL

25:42

+0:00

2.

Even Østreng

Gjerdrum OL

27:11

+1:29

3.

Sindre Vestengen

Lillomarka OL

28:04

+2:22

4.

Øystein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

28:18

+2:36

5.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

32:56

+7:14

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

16:01

+0:00

2.

Anders Haga

Gjerdrum OL

17:33

+1:32

3.

Magne Haga

Gjerdrum OL

18:24

+2:23

4.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

24:31

+8:30

5.

Ole Gunnar Johnsen

Ullensaker OL

28:03

+12:02

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Stenhammer

Gjerdrum OL

24:02

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

28:27

+4:25

3.

Aslak Kinneberg

Gjerdrum OL

29:09

+5:07

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

21:58

+0:00

Klasse: Mosjon kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Stumoen Nytrøen

Gjerdrum OL

22:20

+0:00

2.

Sigrid Nygård

Gjerdrum OL

22:54

+0:34

3.

Nora Sørberg

Frogner IL

24:54

+2:34

4.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

25:06

+2:46

Klasse: Mosjon mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gina Hernandez

OL Toten-Troll

26:03

+0:00

2.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

26:06

+0:03

3.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

26:09

+0:06

Klasse: Mosjon lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Ulvestad

Gjerdrum OL

33:54

+0:00

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

Arrangør

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

Arrangør

Per Olav Rustad

Gjerdrum OL

Arrangør

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

Arrangør

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

Arrangør

Øystein Rapp

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 april 2015, 21:40:36

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54