Påmelding til Kneskjælven BOS


Arrangør: Berger og Svelvik OL
Løpsdato: 2.11.2019


Påmeldingen stenger:
1.11.2019 kl: 16:00


Påmeldingensfristen er ute





Påmeldte til Kneskjælven BOS


1.188995Håvard W. Pettersen BOSH50Endre påmelding
2.215004Stig Melling Ringerike OLH35-49Endre påmelding
3.508142Martin Nøkleby Melling Ringerike OLH16Endre påmelding
4.207675Jan Morten Andersen IF SturlaH60Endre påmelding
5.230408Bjørn Wessel BOSH50Endre påmelding
6.230522Thor Bjørnstad BOSH60Endre påmelding
7.188992Joar Gjerdahl BOS EliteH17-34Endre påmelding
8.229858Øyvind Nilssen IL SandvinH35-49Endre påmelding
9.230816Luca Nilssen IL SandvinH16Endre påmelding
10.230269Harald Holm Nilssen DrammenH60Endre påmelding
11.229801Martin Haug Svelvik SKH17-34Endre påmelding
12.195900Lasse Syvertsen Team LassenH35-49Endre påmelding
13.236336Eivind Andre Næss Solberg BOSH35-49Endre påmelding
14.229904Jan Cato Agard Berger IL SkiH35-49Endre påmelding
15.230818Cecilie Næss-Solberg Team CoolFunkD35-49Endre påmelding
16.230794Jens Westby H60Endre påmelding
17.230698Lars Erik Bjørnstad Halvorsen BOSH35-49Endre påmelding
18.510411Johan Kristian Undeland BOS EliteH17-34Endre påmelding
19.205546Pål Espen Nordhaug Far I SentrumH50Endre påmelding
20.181855Tove Heimdal Konnerud ILD50Endre påmelding
21.181578Nils Inge Brurberg IF SturlaH50Endre påmelding
22.189096Trude Hansen BOSD35-49Endre påmelding
23.222456Hans Marius Nelson BOSH35-49Endre påmelding
24.204531Knut Pettersen Øvere Svelvik velH60Endre påmelding
25.184368Tom Harald Grepperud Rambøll BILH60Endre påmelding
26.503252Mathias Skourup Rognebakke BOS EliteH17-34Endre påmelding
27.230783Edvin Heier Skippertak AthleticsH17-34Endre påmelding
28.229963Steinar Vigdal H50Endre påmelding
29.230820Cecilie Schilling D35-49Endre påmelding
30.202977Thea Land Konnerud ILD17-34Endre påmelding
31.230496Tine Trømborg Sande SportsklubbD35-49Endre påmelding
32.168930Otto Galleberg Sande SportsklubbH35-49Endre påmelding
33.230516Kristin Jenssen Sola D35-49Endre påmelding
34.211694Astrid Øversveen OK SkøynarD35-49Endre påmelding
35.230430Lene Bjørneberg Ulstein D35-49Endre påmelding
36.208636Roy Arne Hansen Åskollen SKH50Endre påmelding
37.230376Stian Engstrøm Andreasmann LøpeklubbH35-49Endre påmelding
38.229857Andreas Marøy Andreasmann LøpeklubbH35-49Endre påmelding
39.230823Jens Stenberg Berg Svelvik IFH17-34Endre påmelding
40.230415Ragnhild Stenberg Berg D17-34Endre påmelding
41.178341Håkon Hafnor Eltek BILH50Endre påmelding
42.178384Ellen Slotte Eltek BILD35-49Endre påmelding
43.236324Hanne Cathrine Enger Eltek BILD35-49Endre påmelding
44.504528August Hellerud Sire Konnerud ILH16Endre påmelding
45.504337Anniken Ranvik Konnerud ILD17-34Endre påmelding
46.234818Bernt Hellerud Konnerud ILH35-49Endre påmelding
47.230811Petter Guttormsen Stavanger Triathlon KlubbH35-49Endre påmelding
48.229712Lars Borgen Sande SportsklubbH35-49Endre påmelding
49.229809Knut Arild Renstrøm H50Endre påmelding
50.229903Johnny Årnes Svelvik IFH60Endre påmelding
51.250483Barbro Kvåle Trømborg Hadeland OLD17-34Endre påmelding
52.215007Synnøve Nybø Konnerud ILD35-49Endre påmelding
53.206425Håvard Halvorsen Konnerud ILH50Endre påmelding
54.209868Charles Halaas Team HalaasH35-49Endre påmelding
55.230517Reidar Madsen Glassverket IFH35-49Endre påmelding
56.228923Erik Brun-Pedersen Berger ILH50Endre påmelding
57.229906Marie Grepperud Crusaders ishockeyD17-34Endre påmelding
58.230426Tormod Sola Kniveåsen RønnersH35-49Endre påmelding
59.230391Anders Espeseth Florø Turn og idrettH35-49Endre påmelding
60.230705Kjetil Høntorp Greverud GolfH35-49Endre påmelding
61.230526Rune Nebell Arsenal FCH35-49Endre påmelding
62.230801Aage K. Østern Arsenal FCH35-49Endre påmelding
63.230819Magnus Larsen Skippertak AthleticsH17-34Endre påmelding
64.227500Knut Landstad Team HalaasH35-49Endre påmelding
65.200413Knut Erik Østengen Thales BILH60Endre påmelding
66.195948Svein Olav Vik Team LassenH50Endre påmelding
67.508801Widar Trømborg Sande SportsklubbH60Endre påmelding
68.188994Egil Furua BOSH50Endre påmelding
69.229807Erling Friedmann H60Endre påmelding
70.509145Kirsten Gjermstad Konnerud ILD35-49Endre påmelding
71.221162Hans Jørgen Krogstie Konnerud ILH50Endre påmelding
72.230689Stian Sylling Svelvik IFH35-49Endre påmelding
73.87530Anne Guro Nøkleby Ringerike OLD35-49Endre påmelding
74.230808Martin Saue Winther Berger ILH17-34Endre påmelding
75.230803Johan Galleberg ABB BILH35-49Endre påmelding
76.230814Isabelle Galleberg D17-34Endre påmelding
77.230787Rune Sten Nilsen Drammen CKH35-49Endre påmelding
78.228510Tiril Holen Konnerud ILD16Endre påmelding
79.230390William Alexander Haug Svelvik SKH16Endre påmelding
80.225242Britta Fismen Fossum IFD35-49Endre påmelding
81.230711Inge Stian Johansen Team JensenH50Endre påmelding
82.508912Terje W. Pettersen BOSH35-49Endre påmelding
83.229800Arne Steinbakk Eltek BILH60Endre påmelding
84.230418Sivert Ekroll Berger IL SkiH16Endre påmelding
85.229910Margrethe Havre Berger IL SkiD50Endre påmelding
86.230822David Ekroll Berger IL SkiH35-49Endre påmelding
87.506837Hedda Spangberg Konnerud ILD16Endre påmelding
88.230792Lene Ebbestad Team NonstopD35-49Endre påmelding
89.230809Nils Johan Dahl Vasa-vdanket H50Endre påmelding
90.230785Emilie Berger Team NonstopD17-34Endre påmelding
91.230518Eirik Stærkeby Jelstad Team NonstopH17-34Endre påmelding
92.230712Erik Friedmann Nesbygda IFH35-49Endre påmelding
93.230422Hilde Iversen Sande SportsklubbD35-49Endre påmelding
94.229970Jon Anders Iversen Sande SportsklubbH35-49Endre påmelding
95.230525Yngvar Berg H60Endre påmelding
96.230788Inger Bonden Sande SportsklubbD17-34Endre påmelding
97.230433Gabriel Slinger Svelvik SKH17-34Endre påmelding
98.230796Ole Kristian Haraldsrud Svelvik IF SkigruppeH35-49Endre påmelding
99.230817Beate Berger Team NonstopD50Endre påmelding
100.220872Lars Baklid Konnerud ILH50Endre påmelding
101.230685Even Myhre Team LassenH17-34Endre påmelding
102.230439Vigdis Krohn-Hansen Team JensenD35-49Endre påmelding
103.230325Petter Kongsli H60Endre påmelding
104.230805Gunhild Eide D50Endre påmelding
105.230417Nina Evanger D35-49Endre påmelding
106.230431Reidar Sæther Veidekke entreprenørH50Endre påmelding
107.230812Svein Grepperud Team JensenH50Endre påmelding
108.230782Karl Peder Nymoen H50Endre påmelding
109.230807Liv Jebsen Team JensenD35-49Endre påmelding
110.230690Bjarne Dramdal Erichsen VasavdanketH60Endre påmelding
111.230797Unni Veie Vestgarden D35-49Endre påmelding
112.201736Mikkel Berglund Ringerike OLH16Endre påmelding
113.201737Adrian Buczek Ringerike OLH16Endre påmelding
114.504705Lars Berglund Ringerike OLH35-49Endre påmelding
115.230704Magnus Gravningen Sande SportsklubbH17-34Endre påmelding
116.230695Lars Petter Vollebæk H35-49Endre påmelding
117.229913Thekiso Samuel Sobe Svelvik IFH17-34Endre påmelding
118.230285Anders Johnsen Svelvik IFH17-34Endre påmelding
119.230815Ole Johan Morken H17-34Endre påmelding
120.230524Glenn Andre Strømsheim Svelvik TreningssenterH35-49Endre påmelding
121.225046Jonatan Herman Lyseheden-Vogt Konnerud ILH16Endre påmelding
122.505847Morten Vogt Konnerud ILH35-49Endre påmelding
123.224300Martine Gjermstad Pettersen Konnerud ILD16Endre påmelding
124.206307Sven Myhre Team LassenH50Endre påmelding
125.168982John Galleberg Sande SportsklubbH17-34Endre påmelding
126.500558Annemarie Ranvik Konnerud ILD50Endre påmelding
127.230424Gina Langestrand SandeD17-34Endre påmelding
128.230499Tommy Borgen H17-34Endre påmelding
129.230429Eivind Kjennerud Sande SportsklubbH17-34Endre påmelding
130.221389Sindre R Holt Hedrum O-lagH17-34Endre påmelding
131.150384Emma Grete Feyling Haare Konnerud ILD60Endre påmelding
132.186999Hans Lyder Haare Konnerud ILH60Endre påmelding
133.174869Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegnH17-34Endre påmelding
134.61055Juha Viena Ringerike OLH50Endre påmelding
135.209843Stig Instanes IF SturlaH35-49Endre påmelding
136.230436Terje Kristoffersen Söderberg & PartnersH50Endre påmelding
137.229864Johan Fredrik Sandberg Team JensenH35-49Endre påmelding
138.189043Øystein Rognebakke IF SturlaH35-49Endre påmelding
139.221340David Løver Team Halaas H35-49Endre påmelding
140.230490Egil Andreassen BOSH50Endre påmelding
141.230441Leo Skjellaug Gundersen Geilo ILH16Endre påmelding
142.230686Eline Ekroll Berger IL SkiD16Endre påmelding
143.230687Kjersti Engløk Svelvik IFD60Endre påmelding
144.230440Tor Engløk Svelvik IFH60Endre påmelding
145.229802Maj Helene Myhre Team LassenD17-34Endre påmelding
146.230425Juliet Gran Jacobsen Team LassenD17-34Endre påmelding
147.230501Sondre Vedal Svelvik SKH35-49Endre påmelding
148.230378Steffen Vedal BOS EliteH17-34Endre påmelding
149.230438Tormod Borgen Svelvik KajakklubbH35-49Endre påmelding
150.230527Tom Ivar Borgen H50Endre påmelding
151.168559Håkon Sagberg H35-49Endre påmelding
152.225174Torbjørn Blom Hagen Team Halaas H35-49Endre påmelding
153.230706Inge Wergeland Svelvik Skli og SkalleH35-49Endre påmelding
154.230442Katrine Vie Bråthen MatfikserenD35-49Endre påmelding
155.224741Ola Gjermstad Pettersen Konnerud ILH16Endre påmelding
156.230520Jan Sigurd Otterlei H50Endre påmelding
157.230515Kristin Lier Jensen D50Endre påmelding
158.230377Jan Trygve Jensen Team JensenH60Endre påmelding
159.230427Ole-Martin Foss Svelvik IFH17-34Endre påmelding
160.230398Elisabeth Karoliussen Nesbygda IFD17-34Endre påmelding
161.230428Lars Andreas Vik Team LassenH17-34Endre påmelding
162.229808Viktor Hellum H17-34Endre påmelding
163.230503Kjersti Nelson Levina D17-34Endre påmelding
164.231518Petter F. Johannessen IF SturlaH60Endre påmelding
165.230381Espen Kristiansen H17-34Endre påmelding
166.230386Frode Nebell BOSH35-49Endre påmelding
167.203435Arne Bryhn Røyken O-lagH60Endre påmelding
168.77362Trygve Bryhn Røyken o-lagH60Endre påmelding
169.230414Knut Kristiansen H60Endre påmelding
170.230701Christian Bøhmer BOSH35-49Endre påmelding
171.229971Åsmund Støa H50Endre påmelding
172.230404Ann-Elisabeth Fredsvik D50Endre påmelding
173.230708Mari Engelhardt Pettersen D17-34Endre påmelding
174.229972Torleif Bøhmer BOSH35-49Endre påmelding
175.230406Jan Erik Heltne Gymsupport ASH35-49Endre påmelding
176.230519Jon Einar Hovland Team JensenH35-49Endre påmelding
177.230691Stein Johnsen Svelvik IFH60Endre påmelding
178.212632Nora Småge Hilsen Konnerud ILD17-34Endre påmelding
179.193894Pål Tore Svendsen Team HalaasH35-49Endre påmelding
180.230531Pål Morten Høylie H60Endre påmelding
181.229917Ella Høylie D17-34Endre påmelding
182.230688Martin Berg-Leirvåg Norconsult BILH17-34Endre påmelding
183.230379Kjersti Aamodt Stensland Veidekke BILD17-34Endre påmelding
184.230279Benjamin Hunstad Konnerud ILH16Endre påmelding
185.230713Yury Lysak Moscow TeamH17-34Endre påmelding
186.230407Serhii Karpenko Moscow TeamH17-34Endre påmelding
187.230382Nikita Semenov Moscow TeamH17-34Endre påmelding
188.229916Bohdan Danyliuk Moscow TeamH17-34Endre påmelding
189.230530Ilya Leyrikh Moscow TeamH17-34Endre påmelding
190.230813Gleb Levin Moscow TeamH35-49Endre påmelding
191.502377Ole Jørgen Bogen Arenth BOS EliteH17-34Endre påmelding
192.230435Kåre Rønn Richardsen GodliaH35-49Endre påmelding
193.229803Tommy Brudal Team HalaasH35-49Endre påmelding
194.229911Nils Martin Langestrand Sande SportsklubbH17-34Endre påmelding
195.230385Haakon J Larssen Svelvik SKH17-34Endre påmelding
196.230702Simen Engedahl Svelvik SKH17-34Endre påmelding
197.229915Anders Liang Arsenal H35-49Endre påmelding
198.230278Christian Kiil Brun-Pedersen Berger ILH17-34Endre påmelding
199.230715Svein Landaas H60Endre påmelding
200.229799Thomas Tollefsen H35-49Endre påmelding
201.506735Rolf Christensen BOSH60Endre påmelding
202.212335Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud ILD16Endre påmelding