Klasse: Lang BAC

 

Postkoder

Tid

110

111

112

113

114

150

91

92

93

95

96

150

87

119

121

129

97

150

Start-Kl.

Mål-Kl.

Rasmus Korvald Skaare, Nydalen

  37:15     

 1:35

 2:15

 2:43

 2:37

 1:14

 2:21

 1:19

 1:16

 1:42

 2:55

 0:57

 2:57

 1:57

 4:00

 1:59

 1:04

 3:09

 1:15

    16:56:32

  17:33:47

Don E. Skantze, Hydro Oslo BIL

  49:25     

 1:29

 2:28

 3:04

 4:39

 1:22

 2:49

 1:32

 1:47

 4:10

 4:15

 1:25

 3:20

 2:50

 4:53

 3:06

 1:29

 3:30

 1:17

    16:56:32

  17:45:57

Reidar Kierulf, RKP

  53:59     

 3:15

 3:10

 3:36

 2:37

 1:39

 3:15

 1:51

 1:55

 2:09

 4:29

 1:31

 5:03

 3:01

 6:08

 3:32

 1:23

 4:03

 1:22

    16:56:32

  17:50:31

Silje Sørebø, OSI

  57:11     

 2:24

 3:49

 5:05

 3:04

 1:45

 2:58

 1:37

 1:35

 6:49

 4:15

 1:24

 3:27

 3:13

 5:45

 3:19

 1:27

 4:00

 1:15

    16:56:32

  17:53:43

Finn Gange, NVE

  1:01:17     

 8:32

 2:48

 3:08

 7:34

 1:36

 2:45

 1:32

 1:46

 4:22

 4:23

 1:28

 3:38

 3:09

 5:14

 3:22

 1:14

 3:34

 1:12

    16:56:32

  17:57:49

Helge Kvaase, HIAK

  1:21:35     

 1:27

 4:57

11:58

 5:36

 2:09

 4:52

 1:59

 2:23

 2:00

 4:54

10:58

 4:21

 4:20

 6:13

 3:27

 1:39

 5:13

 3:09

    16:56:32

  18:18:07

Disk

Oda Almås, OSI

  1:38:17     

 1:42

 6:18

 5:28

 8:58

 2:58

 4:05

 3:05

 2:52

 3:11

 9:05

 

17:11

 5:53

 8:39

 6:06

 3:09

 7:26

 2:11

    16:56:32

  18:34:49

Klasse: Lang CBA

 

Postkoder

Tid

87

119

121

129

97

150

110

111

112

113

114

150

91

92

93

95

96

150

Start-Kl.

Mål-Kl.

Roger Birkeland, Telenor

  39:30     

 3:20

 3:57

 2:11

 0:55

 3:43

 1:17

 0:59

 2:43

 2:38

 2:11

 1:23

 2:39

 1:15

 1:20

 1:34

 3:23

 1:00

 3:02

    16:56:32

  17:36:02

Dag Kolberg, FOBIL

  45:04     

 3:10

 4:50

 2:39

 1:10

 3:55

 1:28

 1:22

 3:34

 3:16

 2:17

 1:44

 2:51

 1:40

 1:34

 1:37

 3:45

 1:06

 3:06

    16:56:32

  17:41:36

Henrik Smith-Meyer, CX

  45:44     

 3:05

 4:53

 2:34

 1:13

 4:29

 1:42

 1:10

 2:48

 3:32

 2:11

 1:27

 3:11

 1:32

 1:30

 1:57

 4:11

 1:12

 3:07

    16:56:32

  17:42:16

Tor Ommundsen, DNV-Geco

  1:03:25     

 2:06

 4:58

 3:09

 1:26

 4:30

 1:43

 1:29

 3:33

 3:49

 3:18

11:20

 4:05

 1:56

 2:02

 2:25

 5:24

 1:49

 4:23

    16:56:32

  17:59:57

Sidsel Sandelien, STATENS VEG

  1:21:37     

 4:47

 9:53

 4:22

 2:11

 5:41

 2:57

 2:19

 6:41

 5:27

 4:15

 3:38

 4:59

 3:06

 2:43

 3:37

 6:33

 2:13

 6:15

    16:56:32

  18:18:09

Disk

Tor E Henriksen, PRIVAT

  1:21:17     

 3:20

 6:54

 3:47

 1:37

 5:01

 1:49

 

10:46

 5:17

 7:17

 6:47

 4:19

 3:27

 2:32

 3:57

 6:28

 2:12

 5:47

    16:56:32

  18:17:49

Klasse: Lang CAB

 

Postkoder

Tid

87

119

121

129

97

150

91

92

93

95

96

150

110

111

112

113

114

150

Start-Kl.

Mål-Kl.

Guttorm Egge, OSI

  43:36     

 3:24

 3:49

 2:07

 0:53

 2:51

 1:09

 1:06

 1:21

 3:09

 3:12

 0:59

 2:57

 0:56

 2:28

 5:40

 2:01

 3:22

 2:12

    16:56:32

  17:40:08

Einar Opsahl, BROMOLEX

  45:25     

 2:01

 4:33

 2:22

 1:11

 3:06

 1:18

 1:23

 1:30

 1:41

 3:44

 1:13

 3:03

 1:02

 2:39

 3:13

 5:12

 3:49

 2:25

    16:56:32

  17:41:57

Birgit Korvald, Koll

  1:01:13     

 4:20

 5:39

 2:44

 1:16

 5:04

 1:47

 1:43

 2:33

 3:43

 9:00

 1:35

 3:22

 1:32

 3:56

 3:50

 3:33

 2:33

 3:03

    16:56:32

  17:57:45

Knut Erik Østengen, Thales

  1:04:03     

 4:39

 6:54

 5:38

 1:31

 6:03

 1:32

 1:39

 2:39

 1:43

 5:45

 1:53

 3:33

 2:26

 4:59

 4:10

 3:43

 1:42

 3:34

    16:56:32

  18:00:35

Marit Laumann, DNV

  1:06:03     

 2:59

 6:53

 4:15

 1:33

 5:14

 1:59

 1:54

 2:07

 2:09

 5:56

 1:56

 5:25

 1:55

 4:35

 4:58

 5:33

 2:09

 4:33

    16:56:32

  18:02:35

Eyvind Aas, GeoForm

  1:09:53     

 7:25

 7:17

 4:43

 1:40

 5:34

 1:48

 1:42

 3:48

 3:07

 5:27

 1:50

 4:30

 1:43

 4:36

 4:35

 3:48

 2:20

 4:00

    16:56:32

  18:06:25

Disk

Kjartan Hauger, OSI

  36:18     

 1:55

 3:52

 2:37

 1:01

 3:14

 1:07

 1:03

 1:09

 

 4:31

 0:52

 2:42

 0:54

 3:29

 2:41

 1:59

 1:03

 2:09

    16:56:32

  17:32:50

Disk

Bjørn Spjelkavik, FBI

  1:09:54     

 3:31

 5:29

 2:45

 

 8:23

 2:21

 1:37

 3:00

 1:54

 5:01

 2:50

 3:48

 2:58

 4:29

10:19

 4:00

 3:23

 4:06

    16:56:32

  18:06:26

Klasse: Lang ACB

 

Postkoder

Tid

91

92

93

95

96

150

87

119

121

129

97

150

110

111

112

113

114

150

Start-Kl.

Mål-Kl.

Jo Øvstaas, DNV

  44:38     

 1:35

 1:20

 2:25

 3:07

 1:12

 3:12

 2:22

 4:19

 2:15

 1:01

 3:37

 1:28

 2:35

 4:17

 3:40

 2:15

 1:31

 2:27

    16:56:32

  17:41:10

Ivar Opsahl, PLANBYGG

  52:23     

 1:26

 1:38

 2:02

 3:28

 2:15

 3:13

 3:52

 5:29

 2:52

 1:12

 4:04

 1:12

 1:30

 6:02

 3:24

 3:15

 2:39

 2:50

    16:56:32

  17:48:55

Jon Foss, Osi

  57:04     

 1:19

 1:48

 2:30

 4:05

 1:20

 3:50

 3:06

 6:11

 2:56

 1:33

 4:37

 1:42

 1:25

 5:20

 4:13

 4:22

 2:23

 4:24

    16:56:32

  17:53:36

Arne H Reistad, ATN

  1:15:52     

 2:23

 1:58

 2:55

 5:54

 2:51

 4:47

 5:15

 6:40

 3:42

 1:29

 5:58

 1:45

 2:23

 6:00

 5:29

 3:48

 7:27

 5:08

    16:56:32

  18:12:24

Klasse: Lang BCA

 

Postkoder

Tid

110

111

112

113

114

150

87

119

121

129

97

150

91

92

93

95

96

150

Start-Kl.

Mål-Kl.

Vidar Berteig, CSC BIL

  44:52     

 1:11

 2:50

 3:08

 4:21

 1:27

 3:11

 2:13

 4:59

 2:27

 1:21

 4:06

 1:22

 1:17

 1:29

 1:34

 3:42

 1:12

 3:02

    16:56:32

  17:41:24

Tormod Bøe, DNV

  45:11     

 1:04

 2:50

 3:00

 4:48

 1:17

 2:42

 2:20

 4:53

 2:45

 1:38

 4:09

 1:20

 1:38

 1:34

 1:46

 3:35

 1:02

 2:50

    16:56:32

  17:41:43

Bjørn Sandelien, Vegdirektorat

  55:34     

 1:51

 2:53

 3:28

 2:46

 2:56

 3:27

 3:14

 5:03

 3:27

 1:28

 4:32

 1:22

 2:38

 1:48

 2:15

 4:11

 4:45

 3:30

    16:56:32

  17:52:06

Audrun Utskarpen, OSI

  56:09     

 1:12

 2:54

 3:38

 3:07

 1:43

 3:28

 2:15

 5:45

 3:16

 1:23

 4:18

 1:56

 1:34

 2:14

 3:56

 4:36

 5:45

 3:09

    16:56:32

  17:52:41

Paul Torgersen, Metier

  57:28     

 1:32

 2:47

 3:30

 2:58

 1:51

 3:04

 2:43

 5:20

 2:46

 1:20

 3:50

 1:38

 1:33

 1:52

 7:32

 6:33

 3:14

 3:25

    16:56:32

  17:54:00

Arne Jordal, SAS

  57:31     

 1:23

 3:04

 4:59

 2:58

 2:48

 3:32

 2:52

 6:09

 3:00

 1:44

 5:18

 1:43

 1:50

 1:44

 4:11

 5:21

 1:21

 3:34

    16:56:32

  17:54:03

Poul Tranborg, DNV

  1:06:25     

 1:21

 3:11

 3:27

 3:01

 1:55

 3:02

 2:32

15:04

 3:24

 1:24

 5:16

 1:39

 3:11

 2:26

 2:24

 6:02

 2:35

 4:31

    16:56:32

  18:02:57

Klasse: Lang ABC

 

Postkoder

Tid

91

92

93

95

96

150

110

111

112

113

114

150

87

119

121

129

97

150

Start-Kl.

Mål-Kl.

Hallvard Bjørgum, DNV

  49:19     

 1:31

 1:43

 2:12

 3:47

 1:32

 3:40

 1:55

 3:52

 3:31

 3:10

 2:06

 3:25

 2:48

 5:15

 2:46

 1:19

 3:34

 1:13

    16:56:32

  17:45:51

Petter Christensen, Esso

  49:59     

 2:08

 1:46

 1:49

 4:13

 1:29

 3:43

 1:24

 3:54

 3:42

 2:49

 2:18

 3:11

 2:39

 5:09

 3:20

 1:20

 3:39

 1:26

    16:56:32

  17:46:31

Kjersti Skantze, Tyrving, IL

  55:19     

 5:57

 1:42

 2:03

 4:25

 1:31

 3:56

 1:33

 4:33

 4:06

 3:27

 1:28

 3:11

 3:43

 5:07

 2:47

 1:17

 3:26

 1:07

    16:56:32

  17:51:51

Bjørn Egner, Oslo Arkitektene

  56:03     

 2:42

 1:35

 1:45

 3:53

 1:06

 3:14

 1:19

10:22

 3:53

 2:54

 2:25

 3:02

 2:52

 5:41

 3:06

 1:15

 3:48

 1:11

    16:56:32

  17:52:35

Kjersti Tho, Stabæk IF

  56:19     

 2:28

 2:00

 2:16

 5:10

 1:21

 4:17

 2:05

 3:48

 3:58

 3:40

 2:51

 3:42

 2:56

 5:27

 3:16

 1:32

 4:11

 1:21

    16:56:32

  17:52:51

Sverre Farstadvoll, Petec BIL

  57:16     

 1:40

 1:48

 2:07

 4:24

 1:13

 4:04

 2:04

 3:21

 4:29

 2:34

 2:19

 3:26

 5:54

 6:30

 3:27

 1:31

 4:44

 1:41

    16:56:32

  17:53:48

Sturle Hånes, GeoForm

  59:14     

 6:05

 1:34

 1:47

 3:43

 1:06

 3:19

 1:14

 6:07

 4:16

 2:37

 3:14

 3:08

 3:40

 6:33

 3:40

 1:25

 4:23

 1:23

    16:56:32

  17:55:46

Olav Mo, DNV

  1:04:23     

 1:46

 2:15

 1:57

 5:04

 1:44

 4:31

 1:44

 4:05

 5:00

 4:03

 2:17

 4:40

 4:43

 6:10

 4:54

 2:17

 5:19

 1:54

    16:56:32

  18:00:55

Jon Tolgensbakk, Geoform

  1:21:18     

 1:35

 1:47

 2:08

 4:02

 2:07

 3:57

 1:39

 3:42

 4:56

 9:15

 2:08

 3:53

17:11

 7:17

 4:14

 1:52

 8:02

 1:33

    16:56:32

  18:17:50

Disk

Knut Onsager, GeoForm

  46:40     

 1:28

 1:43

 2:12

 3:15

 1:08

 3:23

 1:19

 4:04

 2:55

 2:51

 

 4:20

 4:01

 5:27

 2:17

 1:04

 4:04

 1:09

    16:56:32

  17:43:12

Klasse: Mellom CA

 

Postkoder

Tid

87

119

121

129

97

150

91

92

93

95

96

150

Start-Kl.

Mål-Kl.

Mathilde Skaare, Koll

  41:30     

 4:27

 6:39

 2:50

 1:19

 4:38

 2:38

 1:32

 2:28

 2:40

 5:25

 2:01

 4:53

    16:56:32

  17:38:02

Siri Spjelkavik, Tyrving, IL

  48:28     

 3:02

 7:27

 3:50

 1:51

 6:39

 2:14

 2:17

 2:02

 4:17

 7:28

 1:38

 5:43

    16:56:32

  17:45:00

Klasse: Mellom AC

 

Postkoder

Tid

91

92

93

95

96

150

87

119

121

129

97

150

Start-Kl.

Mål-Kl.

Nina Kolberg, Bærum komm

  42:13     

 1:56

 2:12

 2:10

 4:52

 1:46

 4:31

 4:15

 7:31

 3:35

 1:30

 5:27

 2:28

    16:56:32

  17:38:45

Birger Bulukin, DNV

  44:47     

 1:51

 1:59

 2:02

 5:12

 1:39

 4:56

 6:45

 7:13

 4:51

 1:30

 4:45

 2:04

    16:56:32

  17:41:19

Aud I Spjelkavik, FBI

  47:38     

 2:02

 2:22

 3:24

 6:12

 2:15

 5:01

 4:38

 7:53

 4:00

 1:46

 5:53

 2:12

    16:56:32

  17:44:10

Håkon Sem Thagaard, Eget

  1:16:30     

 2:15

 2:01

 1:48

 3:35

 1:51

 2:59

 4:17

24:56

 4:16

 1:24

22:47

 4:21

    16:56:32

  18:13:02

Disk

Ikke nullet

  0:00     

 -2:0-51

 5:00

 8:55

 

13:57

11:35

 

 

 

 

 

 

    16:56:32

  17:33:08

Antall deltagere: 49

Lisensen tilhører OBIK Orientering