From: o-folk-owner@osi.uio.no on behalf of Øyvind Grandum [oyg@start.no]
Sent: 17. mai 2007 09:50
To: o-folk@osi.uio.no
Subject: O-folk:(no subject)

Attachments: res2007-5-16.htm

Her er resultatene m/strekktider fra rankingløpet 16.5.07:

I tillegg, uten tid: Knut Stabell, Anne Bock, Kjartan Hauger.

Totalt: 74 deltakere.

 

Resultater KORT

 

Plass Navn                          Klubb               Tid

 1    Lindås, Sigrun                                    0:18:21 +  00:00

 2    Grande, Magne                 FBI                 0:22:47 +  04:26

 3    Larsson, Bjørn                Lillomarka OL       0:23:00 +  04:39

 4    Madsen, Lilla                 Haugerud IL         0:23:22 +  05:01

 5    Aasen, Guro                                       0:29:01 +  10:40

 6    Børke, Ragnhild                                   0:29:07 +  10:46

 7    Svendsen, Arne Kjell          Lillomarka OL       0:30:27 +  12:06

 8    Saugerud, Atie D.             DNV                 0:32:41 +  14:20

 

 

Resultater MELLOM

 

Plass Navn                          Klubb               Tid

 1    Egge, Guttorm                 OSI                 0:53:10 +  00:00

 2    Funderud, Ane                 OSI                 1:02:20 +  09:10

 3    Madsen, Viggo                 Amersham            1:02:31 +  09:21

 4    Bjergaard, Anne Marit         Nydalen SK          1:06:17 +  13:07

 5    Brodin, Nils Jørgen           Ringnes             1:07:07 +  13:57

 6    Sukkestad, Kjetil             Bjerke Ventilasjon  1:07:15 +  14:05

 7    Smith-Meyer, Henrik           DNV                 1:07:45 +  14:35

 8    Heilemann, Ådel               OSI                 1:08:59 +  15:49

 9    Goa, Kristin                  OSI                 1:10:32 +  17:22

10    Huseth, Egil                  Kamp/Vestheim       1:14:14 +  21:04

11    Sigurdsen, Roar               Ringnes             1:14:29 +  21:19

12    Føllesdal, Hallvard           OSI                 1:17:07 +  23:57

13    Wikborg, Pia                  OSI                 1:17:31 +  24:21

14    Saugerud, Odd Tore            DNV                 1:17:43 +  24:33

15    Ommundsen, Tor                DNV-Geco            1:18:25 +  25:15

16    Kjeldsen, Ola                 IL GeoForm          1:20:49 +  27:39

17    Foss, Jon                     OSI                 1:21:24 +  28:14

18    Drage, Tor                    Haugerud IL         1:27:58 +  34:48

19    Drage, Unni                   Haugerud IL         1:29:47 +  36:37

20    Føllesdal, Dagfinn            OSI                 1:30:07 +  36:57

21    Heggem, Eva                   IL GeoForm          1:32:31 +  39:21

22    Melsom, Sigurd                Kjelsås             1:42:59 +  49:49

23    Saastad, Kjell                LYN                 1:45:16 +  52:06

24    Mella, Aage                   Østmarka            1:49:41 +  56:31

25    Kalleson, Elin                IL GeoForm          1:50:58 +  57:48

26    Håkenstad, Hilde              IL GeoForm          1:51:04 +  57:54

27    Sjønnesen, Anne               Nittedal O-lag      1:52:57 +  59:47

28    Sørensen, Terje               ORKH                2:22:05 +1:28:55

DSQ   Madsen, Øystein               OSI                 1:33:28 -1 poster

DSQ   Løland, Anders                                    1:22:12 -9 poster

DSQ   Hansen, Kåre Holt             Kolbotn & Skimt OL  0:24:04 -10 poster

DSQ   Breistrand, Torbjørn          Nydalen SK          1:37:39 -1 poster

DSQ   Hagen, Arild                                      1:22:44 -4 poster

DSQ   Eikseth, Jon Kristian                             1:30:08 -2 poster

 

 

Resultater LANG

 

Plass Navn                          Klubb               Tid

 1    Heilemann, Nicolai            OSI                 0:58:29 +  00:00

 2    Grinde, Bjørn                 OSI                 1:00:28 +  01:59

 3    Henriksen, Jan Tore           Heming/Njård OL     1:03:11 +  04:42

 4    Sundberg , Terje              IL GeoForm          1:05:31 +  07:02

 5    Albretsen, Jon                IL GeoForm          1:09:00 +  10:31

 6    Onsager, Knut                 IL GeoForm          1:10:00 +  11:31

 7    Berteig, Vidar                CSC BIL             1:11:07 +  12:38

 8    Onstad, Lars                  OSI                 1:12:29 +  14:00

 9    Berge, Kjetil                 Vestre Aker         1:14:13 +  15:44

10    Bøe, Tormod                   DNV                 1:19:40 +  21:11

11    Bremnes, John Bjørnar         IL GeoForm          1:20:20 +  21:51

12    Øvergaard, Tormod             Intero              1:20:54 +  22:25

13    Bjørgum, Hallvard             DNV                 1:23:50 +  25:21

14    Homleid, Mariken              IL GeoForm          1:24:11 +  25:42

15    Grandum, Øyvind               IL GeoForm          1:27:04 +  28:35

16    Jonassen, Sverre              DVASK               1:30:28 +  31:59

17    Christensen, Lars             ESSO                1:31:22 +  32:53

18    Torp, Bjørn                   IL GeoForm          1:31:57 +  33:28

19    Tolgensbakk, Jon              IL GeoForm          1:38:20 +  39:51

20    Vignes, Ole                   IL GeoForm          1:40:57 +  42:28

21    Møgedal, Knut                 Kværner             1:46:24 +  47:55

22    Korvald, Birgit               Koll                1:48:32 +  50:03

23    Knudsen, Kåre                 IL GeoForm          1:50:43 +  52:14

24    Aas, Eyvind                   IL GeoForm          1:51:38 +  53:09

25    Hangeraas, Knut               IL GeoForm          1:58:04 +  59:35

26    Halke, Rune                                       2:01:21 +1:02:52

DSQ   Engell, Torgrim               Amersham            1:10:30 -3 poster

DSQ   Christensen, Petter           ESSO                1:36:02 -6 poster

DSQ   Utskarpen, Audrun             OSI                 1:17:46 -5 poster