Resultater treningsløp 30.08.06
Lang løype
1 Stig Dalsøren  OSI L 00:47:07
2 Stig Aasgård OSI L 00:47:15
3 Bjørn Grinde  OSI L 0:49:14
4 Jon Albretsen  IL GeoForm L 00:53:32
5 Svein Nygård Norges Bank L 00:54:07
6 Per Øyvind Steffensen  OK Moss   L 00:54:23
7 Ivar Seierstad  GeoForm L 0:54:52
8 Rolf Skotheim  OSI L 00:57:21
9 John Bjørnar Bremnes  IL GeoForm L 0:58:02
10 Knut Onsager  IL GeoForm L 01:01:41
11 Ole Vignes  IL GeoForm L 01:04:47
12 Hans Henrik Fremming MI L 01:05:07
13 Kjetil Kjernsmo  OSI L 01:05:44
14 Morten Køltzow Geoform L 01:06:05
15 Arnor Jonasson  DVASK L 01:06:27
16 Tormod Bøe  DNV L 01:08:38
17 Jon Tolgensbakk  IL GeoForm L 01:09:50
18 Birgit Korvald  Koll L 01:11:28
19 Thomas Sætren Privat L 01:11:55
20 Sturle Hånes  IL GeoForm L 01:13:07
21 Hallvard Bjørgum  Veritas L 01:13:43
22 Lars Anders Breivik MI L 01:15:18
23 Mariken Homleid  IL GeoForm L 01:15:22
24 Jon Ole Overrein  DNV  L 01:18:21
25 Øystein Møgedal  Kværner Oslo  L 01:19:17
26 Marianne Hernes  DVASK L 01:19:18
27 Sverre Jonassen  DVASK L 01:20:56
28 Petter Christensen  ESSO L 01:21:49
29 Knut Ivar Vestli OSI L 01:23:29
30 Morten Hjelm  Veritas L 01:25:40
31 Henrik Smith-Meyer  Computas L 01:25:47
32 Knut Hangeraas  IL GeoForm L 01:30:11
33 Sigurd Haugerud  IL GeoForm L 01:35:16
34 Olav Eide Privat L 01:43:20
35 Cathrine Hem Privat L 02:08:05
36 Pia Wikborg OSI L 02:08:11
Mellom løype
1 Anders Bjerregaard Nydalen M 00:43:42
2 Kjersti Tho Stabæk M 00:47:14
3 Anne Marit Bjerregaard Nydalen M 00:48:20
4 Audrun Utskarpen  OSI M 0:51:24
5 Torbjørn Breistrand  Nydalens Skiklub M 00:51:31
6 Øystein Madsen OSI M 00:51:41
7 Ola Kjeldsen  IL GeoForm M 00:52:28
8 Kåre Knudsen  IL GeoForm M 00:54:15
9 Thor Erik Nordeng MI M 00:56:10
10 Birger Bulukin  Veritas M 0:56:39
11 Silje Sørebø OSI M 00:56:49
12 Anita Langerød  OSI M 0:58:54
13 Elvar Ørn Kjartansson Geoform M 01:00:41
14 Kirsty Langley  GeoForm M 01:00:41
15 Siri Spjelkavik MI M 01:00:58
16 Hallvard Føllesdal  OSI M 01:02:08
17 Gisle Melås Privat M 01:04:21
18 Petter Solli  Terratech M 01:05:01
19 Rune Solli  Aker/K M 01:05:01
20 Arnstein Tveito  Ål M 01:05:34
21 Veslemøy Tyssø  HiO M 01:07:23
22 Jan Finstad  DNV M 01:07:40
23 Poul Tranborg  Veritas M 01:08:42
24 Håkon Gaute Kvamme OSI M 01:09:04
25 Kristin Goa  OSI M 01:10:48
26 Gunnar Romsås Privat M 01:10:52
27 Magne Lystad Geoform M 01:21:17
28 Eva Heggem  IL GeoForm M 01:23:09
29 Rita Moi MI M 01:38:25
30 Per Helmer Skaali  IL GeoForm M 02:11:44
Bent Ove Barmoen Rinden  OSI M 0:41:01
Ørnulf Fremming  MI M 01:24:03 -1 post
Jan Algrøy Aker Kværner M 01:39:53 -1 post
Møyfrid Haga Privat M 02:10:21 -4 poster
Dag Olav Dahle OSI M 00:43:09 -7 poster
Oda Almås OSI M 01:47:27 -7 poster
Elin Hem Stenersen OSI M 01:47:27 -7 poster
Kort løype
1 Mari Wang MI K 00:25:57
2 Lilla Madsen FBI K 00:38:09
3 Laila Kvanndal Privat K 00:43:22
4 Marius Raknes Privat K 00:43:22