Klasse: Lang 4.54 km

1  

Lars Granum

  

Legemiddelverket

  28:43
2  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  29:41
3  

Inge Lindseth

  

Nydalens Skiklub

  31:34
4  

Rune Rystad

  

Oppsal IF

  32:32
5  

Gløer Winsvold

  

Norkart

  32:37
6  

Kjetil Dahl

  

Skien ok

  33:05
7  

Jostein Tellnes

  

OSI

  33:42
8  

Florian Bochud

  

TANDBERG TELECOM

  34:38
9  

Tore Ruud

  

Østmarka OK

  35:07
10  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

  35:08
11  

Geir Tomas Knutheim

  

Horten, OK

  35:09
12  

Truls Kvaase

  

Consorte

  35:32
13  

Jørn Limi

  

Ernst&Young Oslo BIL

  35:40
14  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

  35:55
15  

Marte Balchen

  

PRIVAT

  36:01
16  

Guttorm Egge

  

OSI

  36:08
17  

Bjørn Grinde

  

Folkehelsa

  36:32
18  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

  37:24
19  

Jarle Ruud

  

DYNEA BIL

  38:01
20  

Vidar Benjaminsen

  

BSBT

  39:31
21  

Tor Ringstad

  

Tandberg

  39:56
22  

Ove Martinsen

  

Leithe&Christiansen

  39:57
23  

Øystein Kildahl

  

AHS

  40:33
24  

Per-Ivar Nikolaisen

  

AFTENPOSTEN

  40:36
25  

Ola Lindqvist

  

Hydro

  41:04
26  

Asbjørn Aarvik

  

Hydro Oslo BIL

  41:12
27  

Jan Arild Johnsen

  

Fossum IF

  42:11
28  

Halvor Nilsen

  

OSI

  42:37
29  

Janne Jorvand

  

PRIVAT

  42:46
29  

Egil Eide

  

Statsbygg

  42:46
31  

Per Arne Karlsen

  

Østmarka OK

  43:15
32  

Håvard Christiansen

  

Riksantikvaren

  43:51
33  

Johan Amilon

  

Hydro Oslo BIL

  43:57
34  

Einar Markhus

  

OSI

  44:50
35  

Øyvind Bakke

  

SWECO GRØNER

  46:27
36  

Sigfred Fagervik

  

ATN

  47:05
37  

Jon Færden

  

KREDINOR

  47:43
38  

Roar Sigurdsen

  

Ringnes BIL

  47:58
39  

Asbjørn Bjørgum

  

(DNV)

  48:25
40  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  49:26
41  

Julie Berteig

  

Fossum IF

  49:36
42  

Torkil Eide Solstad

  

Tyrving, IL

  50:09
43  

Pål Woldstad Hanssen

  

Noraudit BIL

  50:41
44  

Lars Christensen

  

Esso

  52:23
45  

Knut Ivar Vestli

  

OSI

  52:56
46  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

  52:57
47  

Karl Arne Lein

  

Lierbygda O-lag

  54:05
48  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  54:51
49  

Pål Benjaminsen

  

Forsvarsbygg

  55:20
50  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

  59:57
51  

Kjell G. Røkke

  

Reinertsen

  1:00:21
52  

Håkon Helge

  

DNV

  1:03:05
53  

Jon Tolgensbakk

  

GeoForm

  1:04:39
54  

Knut Hangeraas

  

GeoForm

  1:06:26
55  

Eyvind Aas

  

GeoForm

  1:07:54
56  

Harald Wibye

  

DBCN

  1:09:38
57  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

  1:14:09
58  

Vidar Jakobsen

  

Sørbråten IL

  1:16:38
Disk  

Knut Erik Østengen

  

Alcatel Thales Nexans

  52:38
Disk  

Karl Veastad

  

Alcatel Thales Nexans

  1:00:09
Disk  

Erik Lindquist

  

Oslolærerne

  1:27:33
Disk  

Ingunn Risa

  

PTBil

  1:29:01
Disk  

Magnus Langvik

  

AHUS BIL

  47:12
Disk  

Marte Braathen

  

OSI

  1:02:06
 

Klasse: Mellom 3.5 km

1  

Jon-Kristian Eikseth

  

Statkraft

  35:25
2  

Håkon Halvorsen

  

Sector

  37:19
3  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

  41:01
4  

Ingvald Sevaldson

  

Permakem

  42:32
5  

Hans Christian Vollan

  

ORKH

  42:45
6  

Per Erik Sørensen

  

Nordea Bank Norge

  42:54
7  

Janet B. Jakobsen

  

NYDALEN

  44:16
8  

Ann Viljugrein

  

Kredittilsynet

  45:27
9  

Magne Grande

  

FBI

  50:01
10  

Tor Kaurin

  

Måren OK

  50:05
11  

Ann-Kristin Gjertsen

  

Kolbotn & Skimt OL

  50:48
12  

Vibeke Haug

  

Dnv

  52:37
13  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

  52:39
13  

Ingvild Fiskevold

  

Partner3000

  52:39
15  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  55:35
16  

Arnfinn Sjønnesen

  

Nittedal O-lag

  56:03
17  

Anne Marit Færden

  

Hydro Oslo

  56:55
18  

Tor Sandby

  

Skattedir

  56:58
19  

Sigurd Melsom

  

Kjelsås

  57:04
20  

Svein M. Forthun

  

HIO

  58:02
21  

Arthur Hertzberg

  

Kjelsås

  58:23
22  

Bjørn Arne Tronier

  

RPI

  58:51
23  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  1:01:59
24  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  1:03:40
25  

Jørgen Nerhus

  

(DNV)

  1:04:07
26  

Tor Svendsen

  

PARTNER3000

  1:04:34
27  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

  1:04:40
28  

Eivind Spiten

  

ORKH

  1:05:13
29  

Hans Henrik Fremming

  

MI

  1:05:16
30  

Eva Karlsen

  

Østmarka OK

  1:05:22
31  

Marit Laumann

  

DNV

  1:06:40
32  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  1:07:12
33  

Thomas Røgeberg

  

Koll

  1:09:18
34  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  1:10:24
35  

Guri Løberg Nerhus

  

DNV

  1:25:01
36  

Lars Otto Laukvik

  

ORKH

  2:05:13
Disk  

Arne Jordal

  

SAS

  0:00
Disk  

Jørn Bue Olsen

  

Asker sk

  34:40
Disk  

Børge Iversen

  

ORKH

  1:28:59
Disk  

Kåre Ilstad

  

STA BIL

  1:03:03
Disk  

Ellen Grande

  

NLH

  1:14:48
Disk  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

  1:33:42
Disk  

Arne Chr. Scheie

  

Privat

  0:00
 

Klasse: Kort 2.2 km

1  

Bjørnar Johansen

  

ORKH

  29:52
2  

Gry Olausen

  

GE Healthcare

  30:18
3  

Svein Kildal

  

Telenor

  32:44
4  

Anne Margrethe Røren

  

ORKH

  34:15
5  

Marte Limi

  

Oppsal

  38:04
6  

Bjarne Smaadahl

  

Kolbotn & Skimt OL

  38:06
7  

Knut Kolsrud

  

Storebrand

  44:38
8  

Merete Moe Ihler

  

Privat

  45:00
9  

Oddvar Andreassen

  

Romerikslaget

  1:04:21
10  

S Dahl

  

Geoform

  1:20:30
Disk  

Julie Karlsen

  

Østmarka OK

  34:42
Disk  

Jørgen Karlsen

  

Østmarka OK

  36:12
Disk  

Marte Christensen

  

Dagsavisen

  1:40:48

Antall deltagere: 120

Lisensen tilhører VBIL Orientering