Klasse: Lang 4.9 km 14 poster

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  31:54
2  

Ola Lindqvist

  

Hydro

  35:17
3  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

  38:15
4  

Charles Halaas

  

Vetco

  39:00
5  

Erling Fredriksen

  

DNV

  39:52
6  

Øyvind Haugland

  

OSI

  41:15
7  

Marte Beitnes Johansen

  

Asker SK

  41:45
8  

Simen Haugberg

  

Østmarka OK

  42:26
9  

Bjørn Mo Østgren

  

Aker Kværner

  42:31
10  

Christian Korvald

  

Heming/Njård OL

  42:32
11  

Olav Johannessen

  

DnB NOR

  42:38
12  

Karl Arne Lein

  

Lierbygda O-lag

  43:04
13  

Lars Karelius Noer

  

NRK

  43:06
14  

Guttorm Egge

  

OSI

  44:09
15  

Roger Birkeland

  

Telenor

  44:27
16  

Geir Tomas Knutheim

  

Horten, OK

  45:18
17  

Einar Markhus

  

OSI

  46:04
18  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC BIL

  46:30
19  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

  46:44
20  

Svein Nygård

  

Norges Bank BIL

  46:50
21  

Geir Arnesen

  

Bærum komm

  47:26
22  

Alexander Smith-Olsen

  

Vetco

  48:02
23  

Asbjørn Aarvik

  

Hydro Oslo BIL

  48:38
24  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  48:39
25  

Rolf Ole Jensen

  

DNV

  49:12
26  

Steinar Eastwood

  

GeoForm

  49:37
27  

Line Sommerfeldt

  

Asker SK

  49:42
28  

Rune Teigland

  

Aas-Jacobsen

  50:35
29  

Olav Nipen

  

Hydro Oslo BIL

  50:46
30  

Eskil Hagen

  

Dvask

  50:59
31  

Pål Woldstad Hanssen

  

Noraudit BIL

  51:24
32  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  51:46
33  

Jon Inge Engesmo

  

Samf.DEP

  51:49
34  

Geir Stormorken

  

HemiNG/NJÅRD

  52:11
35  

Magnus Langvik

  

AHUS BIL

  52:12
36  

Pål Benjaminsen

  

Forsvarsbygg

  52:15
37  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  52:32
38  

Aadel Heilemann

  

OSI

  52:33
39  

Elin Bergseng

  

OSI

  52:53
40  

Richard Blom

  

FBI

  53:07
41  

Are Eriksen

  

OSI

  53:25
42  

Finn Gange

  

NVE

  53:57
43  

Jørgen Mathias Nipen

  

Tyrving, IL

  54:21
44  

Håkon Amundsen

  

DNV

  55:05
45  

Knut Ivar Vestli

  

OSI

  55:39
46  

John Bjørnar Bremnes

  

GeoForm

  56:38
47  

Terje Bjørgum

  

(DNV)

  56:54
48  

Paul Torgersen

  

Metier

  57:00
49  

Mats Carlin

  

FBI

  57:29
50  

Sturle Hånes

  

GeoForm

  57:40
51  

Britt Ingunn Moian Nydal

  

Asker SK

  57:47
52  

Lars Christensen

  

Esso

  57:57
53  

Jon C. Fougner

  

Fugro Survey

  58:00
54  

Eivind Gjemdal

  

Sparebank 1

  58:17
55  

Odd Tore Saugerud

  

DNV

  59:47
56  

Ole Vignes

  

GeoForm

  1:00:09
57  

Don E. Skantze

  

Hydro Oslo BIL

  1:00:12
58  

Jon Sletvold

  

ATN

  1:00:17
59  

Arnor Jonasson

  

Dvask

  1:01:28
60  

Trond Boge

  

Skarphedin

  1:02:05
61  

Knut Møgedal

  

Kværner

  1:02:17
62  

Christian Serck-Hanssen

  

Norconsult

  1:02:26
63  

Knut Hangeraas

  

GeoForm

  1:03:53
64  

Petter Christensen

  

Esso

  1:04:23
65  

Øivind Røegh

  

Isurvey

  1:04:42
66  

Karsten Borge

  

AIMIT AS

  1:05:34
67  

Lars Tore Haug

  

DNV

  1:05:45
68  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  1:06:11
69  

Harald Wibye

  

DBCN

  1:07:05
70  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  1:08:22
71  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  1:08:44
72  

Olav Mo

  

DNV

  1:12:22
73  

Eyvind Aas

  

GeoForm

  1:12:51
74  

Knut Erik Østengen

  

Alcatel Thales Nexans

  1:14:25
75  

Birger Bulukin

  

DNV

  1:16:21
76  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

  1:19:46
77  

Torstein Schjelle

  

ERP

  1:20:10
78  

Sverre Jonassen

  

Dvask

  1:21:23
79  

Roar Nydal

  

Asker SK

  1:23:36
80  

Glenn Hetlelid

  

PRIVAT

  1:25:51
81  

Atie D. Saugerud

  

(DNV)

  1:35:06
82  

Nina Åsland

  

Asker SK

  1:44:16
83  

Anne Nydal

  

Asker sk

  1:44:17
Disk  

Knut Krosby

  

Neptun

  54:11
Disk  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

  1:44:13
 

Klasse: Mellom 3.2 km 9 poster

1  

Petter Taugbøl

  

DnB

  37:20
2  

Kjersti Skantze

  

Tyrving, IL

  40:05
3  

Øystein Madsen

  

Amersham

  40:30
4  

Kåre Ilstad

  

STA BIL

  40:43
5  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

  42:26
6  

Per Erik Sørensen

  

Nordea Bank Norge

  43:19
6  

Jon-Kristian Eikseth

  

Statkraft

  43:19
8  

Bente Kristin Olsen

  

Nordea Bank Norge

  43:25
9  

Arve Austad

  

Chipcon

  43:36
10  

Tor Ommundsen

  

DNV-Geco

  44:16
11  

Hans Christian Vollan

  

ORKH

  44:26
12  

Ane Funderud

  

OSI

  45:08
12  

Egil Huseth

  

Blom

  45:08
14  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

  46:22
15  

Ingvald Sevaldson

  

Permakem

  47:50
16  

Bjørn Berre

  

UMB

  48:29
17  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

  48:30
18  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  49:13
19  

Heidi Gården

  

Privat

  51:30
20  

Ingunn N Boge

  

Kopervik IL

  56:48
21  

Arne H Reistad

  

ATN

  57:00
22  

Turid Bratland

  

OSI

  59:33
23  

Marianne Hernes

  

Dvask

  1:00:03
24  

Nina Kolberg

  

Bærum komm

  1:00:59
25  

Arne Chr. Scheie

  

Privat

  1:01:15
26  

Irene Larsen

  

Tandberg Data

  1:02:39
27  

Jan Finstad

  

DNV

  1:03:11
28  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  1:04:27
29  

Hanne Opsahl

  

Tandberg data

  1:04:45
30  

Lilla Madsen

  

FBI

  1:04:59
31  

Øyvind Stubsjøen

  

Østmarka OK

  1:05:42
32  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  1:06:23
33  

Vibeke Haug

  

Dnv

  1:06:45
34  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  1:07:37
35  

Heidi Gjerde

  

Statkraft

  1:07:56
36  

Ann-Kristin Gjertsen

  

Kolbotn & Skimt OL

  1:09:13
37  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

  1:09:24
38  

Wenche Aas

  

NILU

  1:10:42
39  

Sigrun Lindaas

  

OSI

  1:11:20
40  

Marit Laumann

  

DNV

  1:11:21
41  

Knut Kolsrud

  

Storebrand

  1:13:50
42  

Heidi Rasmussen

  

RADIL

  1:14:08
43  

Eivind Spiten

  

ORKH

  1:19:57
44  

Guri Løberg Nerhus

  

DNV

  1:26:01
45  

Brita Carlin

  

DNV

  2:03:41
Disk  

Anneli Nesteng

  

Kvaerner BIL

  1:16:17
Disk  

Martin Lester Nilsen

  

STATKRAFT

  1:11:20
Disk  

Tor Henriksen

  

HiO

  1:16:42
Disk  

Stephane Nicolas

  

FFI

  1:24:48
Disk  

Mona Rudi

  

OSI

  1:22:04
 

Klasse: Kort 1.9 km 6 poster

1  

Charlotte Semin

  

Fugro

  28:23
2  

Bjørnar Johansen

  

ORKH

  31:58
3  

Anne Margrethe Røren

  

ORKH

  37:35
4  

Oddvar Andreassen

  

Romerikslaget

  42:20
Disk  

Meritxell Canut

  

Medeco

  42:06

Antall deltagere: 140

Lisensen tilhører VBIL Orientering