Klasse: 6.1 km 13 poster

1  

Bjørn Hauge

  

OSI

  51:13
2  

Øyvind Haugland

  

OSI

  52:24
3  

Erling Fredriksen

  

DNV

  52:42
4  

Nils Petter Fremming

  

Petrel

  53:15
5  

Ola Lesteberg

  

OSI

  59:45
6  

Steinar Eastwood

  

Geoform

  1:00:16
7  

Halvor Nilsen

  

OSI

  1:01:25
8  

Magnus Langvik

  

AHUS

  1:01:28
9  

Kjetil Molund

  

Nordreisa

  1:01:59
10  

Eskil Hagen

  

Dvask

  1:02:16
11  

Aadel Heilemann

  

OSI

  1:03:34
12  

Tor Ringstad

  

Tandberg

  1:04:22
13  

Erik Borg

  

Grue IL

  1:05:03
14  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  1:07:12
15  

Ole Vignes

  

Geoform

  1:08:46
16  

Trond Boge

  

Skarphedin

  1:09:17
17  

John Bjørnar Bremnes

  

Geoform

  1:09:41
18  

Geir Myklebust

  

OSI

  1:11:03
19  

Sturle Hånes

  

Geoform

  1:11:09
20  

Kjetil Kjernsmo

  

OSI

  1:11:37
21  

Mariken Homleid

  

Geoform

  1:13:58
22  

Paul Torgersen

  

Metier

  1:15:36
23  

Bjørn Torp

  

Geoform

  1:16:20
24  

Sverre Jonassen

  

Dvask

  1:30:56
25  

Knut Hangeraas

  

Geoform

  1:35:13
26  

Emil Aall Dahle

  

DNV

  1:40:51
27  

Mari Mehlen

  

Geoform

  1:47:16
28  

Sigurd Haugerud

  

Geoform MI

  2:02:19
Disk  

Knut Onsager

  

Geoform

  1:14:24
Disk  

Tone Dahle

  

(DNV)

  1:51:12
Disk  

Stig Dalsøren

  

OSI

  0:00
 

Klasse: 3.7 km 9 poster

1  

Terje Mathisen

  

Hydro Oslo BIL

  29:42
2  

Einar Markhus

  

OSI

  34:50
3  

Roar Sigurdsen

  

Ringnes BIL

  36:08
4  

Asbjørn Bjørgum

  

(DNV)

  36:12
5  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  37:09
6  

Kristin Goa

  

OSI

  40:43
7  

Hans Henrik Fremming

  

Mi

  43:04
8  

Line Sommerfeldt

  

Asker SK

  44:03
9  

Ingunn N Boge

  

Kopervik IL

  45:31
10  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

  46:43
11  

Randi Lilleengen

  

Ahus

  47:09
12  

Signe Flood Kjeldsen

  

NVE

  47:10
13  

Knut Møgedal

  

Kværner

  47:38
14  

Kjell Saastad

  

Gjensidige Nor

  48:18
15  

Kåre Knudsen

  

Geoform

  49:41
16  

Finn Gange

  

NVE

  50:12
17  

Birger Bulukin

  

DNV

  50:48
18  

Olav Mo

  

DNV

  50:59
19  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  52:04
20  

Odd Tore Saugerud

  

DNV

  52:30
21  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  55:07
22  

Poul Tranborg

  

DNV

  55:13
23  

Thomas Røgeberg

  

Koll

  56:17
24  

Jorunn Tyssø

  

Privat

  56:19
25  

Jon Ole Overrein

  

DNV

  56:47
26  

Passi Norrbacka

  

DNV

  59:32
27  

Arne Tyssø

  

Norsk Hummer

  1:00:30
28  

Veslemøy Tyssø

  

HIO

  1:01:15
29  

Jon Foss

  

Friskis og Svettis

  1:02:07
30  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  1:02:20
31  

Sigrun Lindaas

  

OSI

  1:02:46
32  

Lars Andresen

  

Geoform

  1:03:35
33  

Marit Laumann

  

DNV

  1:04:11
34  

Vibeke Haug

  

Dnv

  1:05:30
35  

Marius Franck

  

Privat

  1:11:20
36  

Brita Grønhaug

  

Privt

  1:11:23
37  

Atie D. Saugerud

  

(DNV)

  1:12:41
38  

Ida Berstad, Frank Tveter

  

Geoform

  1:13:51
39  

Harald Moseby

  

DNV

  1:14:20
40  

Kai de Lange Kristiansen

  

OSI

  1:17:06
41  

Cathrine Monrad Hagen

  

DVASK

  1:28:07
Disk  

Jon Ringdal

  

OSI

  43:28
Disk  

Hallvard Føllesdal

  

OSI

  56:55
Disk  

Brita Carlin

  

DNV

  2:05:44
Disk  

Bernt Tollefsen

  

Sio

  51:41
Disk  

Camilla Flasnes

  

OSI

  0:00
Disk  

Svein Olav Tho

  

Stabæk IF

  8:20
 

Klasse: 1.8 km 5 poster

1  

Eva Flo Heggem

  

GeoForm

  30:29
2  

Mona Rudi, Harpreet Singh

  

Team VISMA

  52:42
3  

Ida Tolgensbakk Vedeld, Ea Tolgensbakk Veld, Oddny Feragen

  

Geoform

  1:20:07
Disk  

Karin Randel

  

GeoForm

  1:08:25

Antall deltagere: 82

Lisensen tilhører VBIL Orientering