Klasse: Lang 5.8 km 13 poster

1  

Bjørn Grinde

  

Folkehelsa

  45:07
2  

Kjetil Dahl

  

Skien ok

  46:27
3  

Eldar Frøland

  

OSI

  47:11
4  

Øyvind Haugland

  

OSI

  47:55
5  

Lars Erlandsen

  

Krigskolen

  49:53
6  

Svein Nygård

  

Norges Bank BIL

  50:14
7  

Jarle Gullaksen

  

Aker Kværner

  51:52
8  

Lars Onstad

  

Kraft Food

  52:46
9  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC BIL

  52:53
10  

Steinar Eastwood

  

Geoform

  53:22
11  

Jon Albretsen

  

Geoform

  55:39
12  

Peder Natvig

  

Norges Bank BIL

  55:42
13  

Eskil Hagen

  

Dvask

  55:56
14  

Halvor Nilsen

  

OSI

  56:16
15  

Øyvind Steinbekken

  

Odalen

  56:17
16  

Ola Lesteberg

  

OSI

  57:06
17  

Roar Sigurdsen

  

Ringnes BIL

  57:27
18  

Knut Erik Østengen

  

Alcatel Thales Nexans

  59:15
19  

Jan Erlend Innselset

  

Peab bil

  1:00:11
20  

Knut Onsager

  

Geoform

  1:01:52
21  

Tormod Bøe

  

DNV

  1:01:53
21  

John Bjørnar Bremnes

  

MI

  1:01:53
23  

Heidi Tronbøl

  

OSI

  1:02:49
24  

Paul Torgersen

  

Metier

  1:03:26
25  

Egil Huseth

  

Blom

  1:03:32
26  

Marit Svenning Berg

  

OSI

  1:04:15
27  

Aadel Heilemann

  

OSI

  1:04:48
28  

Sverre Jonassen

  

Dvask

  1:06:33
29  

Ole Vignes

  

Geoform

  1:08:41
30  

Elin Bergseng

  

OSI

  1:09:00
31  

Ane Funderud

  

OSI

  1:09:07
32  

Arnor Jonasson

  

Dvask

  1:11:06
33  

Poul Tranborg

  

DNV

  1:12:16
34  

Marianne Hernes

  

Dvask

  1:12:40
35  

Jon Sverre Wøllo

  

Alfa Laval

  1:14:19
36  

Bjørn Torp

  

Lørenskog komm

  1:14:41
37  

Knut Hangeraas

  

Geoform

  1:15:06
38  

Morten Køltzow

  

Geoform

  1:19:41
39  

Stian Raunehaug

  

Privat

  1:20:58
40  

Jon Tolgensbakk

  

Geoform

  1:21:37
41  

Jørgen Saltbones

  

Mi

  1:22:52
42  

Eyvind Aas

  

Geoform

  1:24:36
43  

Harald Wibye

  

DBCN

  2:09:01
Disk  

Niclas Welding

  

Privat

  59:44
Disk  

Simonas Gentvilas

  

OSI

  1:00:27
 

Klasse: Mellom 4.2 km 11 poster

1  

Einar Markhus

  

OSI

  32:42
2  

Knut Møgedal

  

Kværner

  42:14
3  

Kjell Hobøl

  

AFK

  42:27
4  

Geir Myklebust

  

OSI

  43:24
5  

Finn Gange

  

NVE

  46:39
6  

Silje Sørebø

  

OSI

  50:05
7  

Mariken Homleid

  

Geoform

  52:45
8  

Svein Vikhamar

  

Linjegods

  52:47
9  

Bjørn Blomsnes

  

Scandpower

  54:11
10  

Sigfred Fagervik

  

ATN

  55:04
11  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

  56:42
12  

Pia Wikborg

  

OSI

  57:03
13  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  57:06
14  

John Tore Vatnar

  

Gulset

  57:34
15  

Eli Haugerud

  

OSI

  57:55
16  

Birger Bulukin

  

DNV

  58:31
17  

Kåre Knudsen

  

Geoform

  59:00
18  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  1:01:17
19  

Rune og Petter Solli

  

Aker Kværner

  1:03:01
20  

Hallvard Føllesdal

  

OSI

  1:03:46
21  

Magne Lystad

  

Geoform

  1:06:27
22  

Arthur Hertzberg

  

Kjelsås

  1:06:29
23  

Jan Fr Henriksen

  

NILU

  1:09:33
24  

Ann-Karin Lesteberg

  

OSI

  1:10:26
25  

Kirsty Langley

  

Geoform

  1:11:29
26  

Ørnulf Fremming

  

MI

  1:12:52
27  

Gustav Bjørbæk

  

Geoform

  1:14:42
28  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  1:14:55
29  

Terje Sørensen

  

ORKH

  1:16:02
30  

Karsten MullerElisabeth Hilgers

  

SIO

  2:08:35
Disk  

Odd Anda

  

NILU

  1:23:43
Disk  

Arnstein Tveito

  

ÅL

  1:29:22
Disk  

Per Skaali

  

Geoform

  1:41:03
Disk  

Dagrun Vikhamar

  

OSI

  0:00
 

Klasse: Kort 2 km 6 poster

1  

Tor Henriksen

  

HiO

  24:47
2  

Lars Andresen

  

DNMI

  25:57
3  

Aage Mella

  

Skattedirektoratet

  27:42
4  

Dag Olav Dahle

  

Privat

  29:23
5  

Tone Bretteville-Jensen

  

Scandpower

  32:53
6  

Elias Pellicer Ruud

  

Krigsskolen

  43:16
7  

Marte Christensen

  

DAgsavisen

  49:59
8  

Birgitte Bø Vatnar

  

OSI

  50:13
9  

Eva Heggem

  

Geoform

  56:18

Antall deltagere: 88

Lisensen tilhører VBIL Orientering