Klasse: Lang 4.7 km 9 poster
1  

  Christian Holmboe

Tyrving, IL

  42:53
2  

  Rune Rystad

Oppsal IF

  43:01
3  

  Lars Granum

Oppsal IF

  43:19
4  

  Stig Dalsøren

OSI

  43:31
5  

  Roland Hurlimann

Nydalens Skiklub

  43:32
6  

  Bjørn Henning Grandal

Tyrving

  44:51
7  

  Steinar Låg

Østmarka OK

  46:17
8  

  Marius Fiskevold

Fossum

  46:54
9  

  Peder Natvig

Norges Bank BIL

  46:59
10  

  Arne Torgersen

NVE

  47:14
11  

  Vidar Svendsen

NLH-BIL NIJOS

  47:21
12  

  Bjørn Hauge

OSI

  47:53
13  

  Tor Ringstad

Kongsberg O-Lag

  48:55
14  

  Erling Fredriksen

DNV

  49:07
15  

  Karl Rikard Løvhaug

OSI

  49:10
16  

  Jon Kaarby

Nydalens Skiklub

  49:14
17  

  Guttorm Egge

OSI

  50:37
18  

  Lars Grande

FBI BIL

  50:53
19  

  Per J. Karlsbakk

Esso

  51:09
20  

  Bent Ove Barmoen Rinden

OSI

  51:19
21  

  Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

  52:10
22  

  Per Schanche

Asker SK

  52:42
23  

  Nicole Ragvin

NTNUI

  54:21
24  

  Are Eriksen

OSI

  54:31
25  

  Per-Ivar Nikolaisen

Fet OL

  54:33
26  

  Jørn Limi

Ernst&Young Oslo BIL

  54:52
27  

  Jon Sletvold

ATN

  55:30
28  

  Erik Bratlie

HIL-NSB

  58:50
29  

  Tor Myhre

DNV

  58:53
30  

  Christian Salavs

OSI

  59:07
31  

  Arne Tiltnes

Norsk Hydro

  59:08
32  

  Finn Gange

NVE

  59:19
33  

  Tormod Ødegård

Intero

  59:26
34  

  Pål Benjaminsen

Forsvarsbygg

  1:00:02
35  

  Sturle Hånes

Geoform

  1:02:11
36  

  Asbjørn Bjørgum

(DNV)

  1:02:30
37  

  Lars Onstad

OSI

  1:02:37
38  

  Olav Omtveit

Asker

  1:02:53
39  

  Geir Vassdal

DNV

  1:03:09
40  

  Tore Løberg

LMI

  1:03:29
41  

  Einar Skåre

Brevpost

  1:03:54
42  

  Eskil Hagen

Dvask

  1:03:59
43  

  Steinar Rygh

Fet OL

  1:05:29
44  

  Kjell Røkke

Reinertsen

  1:06:55
45  

  Richard Blom

FBI

  1:07:46
46  

  Pål Winsents

Janssen CILAG

  1:08:26
47  

  Steinar Eastwood

Geoform

  1:08:49
48  

  Øyvind Hopsnes

OSI

  1:08:55
49  

  Don E. Skantze

Hydro Oslo BIL

  1:09:02
50  

  Ida Tiltnes

Tyrving

  1:11:03
51  

  Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

  1:11:24
52  

  Hallvard Bjørgum

DNV

  1:11:27
53  

  Terje Bjørgum

(DNV)

  1:11:36
54  

  Andreas Erichsen

SIEMENS

  1:12:43
55  

  Sven Erik Rognes

OSI

  1:13:06
56  

  Jon Ringdal

OSI

  1:14:23
57  

  Mariken Homleid

Geoform

  1:15:15
58  

  Bente Kristin Olsen

Nydalen

  1:17:27
59  

  Per Stedje

Basefarm

  1:18:27
60  

  Petter Christensen

Esso

  1:20:47
61  

  Morten Hjelm

DNV

  1:22:12
62  

  Christian Serck-Hanssen

Norconsult

  1:22:49
63  

  Birger Bulukin

DNV

  1:24:13
64  

  Eyvind Aas

Geoform

  1:24:51
65  

  Olav Mo

DNV

  1:25:07
66  

  Sverre Jonassen

Dvask

  1:31:53
67  

  Sigurd Haugerud

Geoform MI

  1:58:42
Disk 

  Øivind Røegh

Fugro

  1:13:08
Disk 

  Rune Moian

Asker sk

  1:34:42
Disk 

  Knut Hangeraas

Geoform

  2:04:57
Disk 

  Sveinung Hartvedt

Heming/Njård OL

  1:14:56

Klasse: Mellom 3.6 km 9 poster
1  

  Einar Markhus

Norconsult

  34:12
2  

  Bjarne Paulsrud

Aquateam BIL

  41:34
3  

  Knut Møgedal

Kværner

  43:37
4  

  Elin Bergseng

OSI

  44:42
5  

  Knut Erik Bjørklund

Tyrving

  45:42
6  

  Roar Bjordal

Statsbygg

  47:09
7  

  Odd Ragnar Pettersen

Telenor

  47:45
8  

  Henrik Smith-Meyer

CX

  47:52
9  

  Øystein Madsen

Haugerud IL

  47:58
10  

  Per Erik Sørensen

Haugerud IF

  48:03
11  

  Richard Noble

Skifer og naturstein

  48:04
12  

  Jørn H. Korbi

Kanal24

  48:05
13  

  Patrik Thomassen

PTK

  48:22
14  

  Hilde Slørdahl Conradi

Larvik OK

  48:44
15  

  Bjørn Blomsnes

Scandpower

  50:35
16  

  Einar Hoff

Norconsult

  50:49
17  

  Dagfinn Føllesdal

OSI

  51:10
18  

  Kari Bjaaland

Elle BIL

  52:29
19  

  Helge Monsrud

Privat

  53:42
20  

  Harald Birkeland

Rikshospitalet

  53:44
21  

  Tom Andreassen

Gjensidige NOR

  53:46
22  

  Knut Tore Solheim

Fugro

  55:32
23  

  Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

  55:48
24  

  Jon Tolgensbakk

Geoform

  56:51
25  

  Bjørn Eckstrøm

NVE

  57:34
26  

  Sigurd Melsom

Kjelsås

  58:26
27  

  Geir Hasse Hofsæth

DNB

  58:42
28  

  Håkon Helge

DNV

  59:07
29  

  Nora Ursin

Fossum IF

  59:56
30  

  Torstein Bjerke

JIL Grorud

  59:57
31  

  Erlend Fanuelsen

Fossum

  1:00:28
32  

  Kåre Holt Hansen

Indre Østfold OK

  1:00:47
33  

  Ola Buxrud

OSI

  1:02:23
34  

  Arnaud Sanchis

UiO

  1:05:30
35  

  Bjørn Berre

NLH

  1:06:12
36  

  Thor Olsen

Gabrielsen&Olsen

  1:06:38
37  

  Svein Kildal

Telenor

  1:07:03
38  

  Nina Sjue

Esso

  1:07:50
39  

  Ellen Pihl

Hydro Oslo

  1:08:09
40  

  Tor Drage

Haugerud IL

  1:08:57
41  

  Jon G Guttormsen

Janssen CILAG

  1:09:00
42  

  Unni Drage

Haugerud IL

  1:11:01
43  

  Arthur Hertzberg

Kjelsås

  1:11:33
44  

  Aage Mella

Skattedirektoratet

  1:12:47
45  

  Kristian Vågsnes

Talk 2 Me

  1:17:11
46  

  Anne Lise Kvaase

Escienza

  1:19:32
47  

  Ingvild Fiskevold

Partner3000

  1:19:32
48  

  Marit Berg

ABB

  1:20:43
49  

  Sigfred Fagervik

ATN

  1:22:07
50  

  Aage Teien

Statoil

  1:27:55
51  

  Ann-Karin Lesteberg

OSI

  1:36:23
52  

  Sonja Bjaaland

Elle BIL

  1:40:09
Disk 

  Jon R. Solsrud

Lillomarka OL

  59:41
Disk 

  Charlotte Semin

Fugro

  1:10:42
Disk 

  Ola Hogseth

Fet

  1:06:41
Disk 

  Else Grandal

Tyrving

  1:02:17

Klasse: Kort 2.9 km 9 poster
1  

  Magne Grande

FBI

  43:06
2  

  Ørnulf Finstad

ATN

  46:41
3  

  Knut Kolsrud

Storebrand

  49:54
4  

  Oddvar Andreassen

Romerikslaget

  55:50
5  

  Cathrine Monrad Hagen

DVASK

  1:02:53
6  

  Marianne Hernes

DVASK

  1:17:25
7  

  Vibeke Haug

DNV

  1:20:46
Disk 

  Tone Bretteville-Jensen

Scandpower

  1:08:32