Klasse: Lang 6 km 11 poster
 
1    Stig Dalsøren              OSI               47:52
2    Jostein Tellnes            OSI               48:58
3    Asbjørn Byggland           Nydalens Skiklub  50:33
4    Guttorm Egge               OSI               52:47
5    Erling Fredriksen          DNV               53:00
6    Eldar Frøland              OSI               55:28
7    Øyvind Haugland            OSI               57:17
8    Trond Lund                 NetCom            1:02:48
9    Bent Ove Barmoen Rinden    OSI               1:03:23
10   Even Angell-Pettersen      Nydalen           1:03:33
11   Frode Strisland            Dvask             1:03:35
12   Eskil Hagen                Dvask             1:05:25
13   Olav Nipen                 Hydro Oslo BIL    1:05:54
14   Håkon Amundsen             DNV               1:08:03
15   Aadel Heilemann            OSI               1:08:24
16   Heidi Tronbøl              OSI               1:09:24
17   Lars Christensen           Esso              1:09:33
18   Tormod Bøe                 DNV               1:09:58
19   Jon Albretsen              Geoform           1:10:00
20   Hans Henrik Fremming       Heming/Njård OL   1:10:38
21   Knut Onsager               Geoform           1:13:21
22   Håkon Sagberg              FBI               1:13:38
23   Paul Torgersen             Metier            1:14:42
24   Egil Huseth                Blom              1:14:48
25   Steinar Myrabø             BRØBIL            1:15:01
26   Torbjørn Østland           DNV               1:18:32
27   Per J. Karlsbakk           Esso              1:19:17
28   Rune Moian                 Asker sk          1:20:34
29   Eirik Byklum               DNV               1:20:55
30   Petter Christensen         Esso              1:22:44
31   Jørgen Mathias Nipen       Tyrving, IL       1:26:42
32   Geir Myklebust             OSI               1:27:00
33   Mariken Homleid            Geoform           1:28:38
34   Ole Vignes                 Geoform           1:32:02
35   Hallvard Bjørgum           DNV               1:32:09
36   Elin Bergseng              OSI               1:33:57
37   Geir Vassdal               DNV               1:37:16
38   Knut Hangeraas             Geoform           1:38:21
39   Sigurd Haugerud            Geoform MI        1:52:26
40   Poul Tranborg              DNV               1:56:18
Disk Ove Martinsen              LEITHE&CHRISTIANSEN1:05:34
Disk Terje Bjørgum              (DNV)             59:39
Disk Jon Funderud               OSI               17:02

Klasse: Mellom 4.1 km 9 poster
 
1    Sirkka-Liisa Huusari       Asikkalan Raikas  54:26
2    Per Erik Sørensen          Haugerud IF       57:10
3    Tor Ommundsen              DNV-Geco          58:58
4    Birger Bulukin             DNV               59:17
5    Audrun Utskarpen           OSI               59:50
6    Sigurd Melsom              Kjelsås           1:01:46
7    John Bjørnar Bremnes       Geoform           1:01:54
8    KRISTIN Goa                OSI               1:03:15
9    Arne Tyssø                 Norsk Hummer      1:03:20
10   Annette Syverstad          OSI               1:04:32
11   Silje Sørebø               OSI               1:04:42
12   Ane Funderud               OSI               1:05:47
13   Kåre Knudsen               Geoform           1:06:20
14   Vidar Berteig              Fossum IF         1:06:34
15   Hallvard Føllesdal         OSI               1:08:53
16   Håkon Helge                DNV               1:11:59
17   Odd Tore Saugerud          DNV               1:13:21
18   Marielle Stigum            OSI               1:14:37
19   Arthur Hertzberg           Kjelsås           1:18:05
20   Aage Mella                 Østmarka          1:19:46
21   Torgeir Vada               DNV               1:21:18
22   Veslemøy Tyssø             HIO               1:22:27
23   Anne Marit Hagen           GRUE              1:22:59
24   MARIT Berg                 ABB               1:24:02
25   Sverre Jonassen            Dvask             1:25:08
26   Tom Ibsen                  UBIL              1:26:39
27   Mari Gabrielsen            Bokklubben        1:33:31
28   NINA Sjue                  Esso              1:33:43
29   Håkon Gaute Kvamme         OSI               1:43:33
30   Jonny Myklebust                              1:43:54
31   Emil Aall Dahle            DNV               1:45:45
Disk TONE Dahle                 (DNV)             1:34:08
Disk Dagfinn Føllesdal          OSI               1:02:22
Disk Oddrun Hagen               Grue IL           51:51
Disk Tor Myhre                  DNV               42:11
Disk Bjørn Nordvik              Asker             51:19
Disk Ola Buxrud                 OSI               1:05:05
Disk Elin M. Lien               ORKH              48:42

Klasse: Kort 2.5 km 5 poster
 
1    Katrine Seland             Fossum            36:13
2    Julie Berteig              Fossum IF         36:13
3    Inge Fredagsvik            ORKH              42:34
4    Birgitte Fuglum            Interconsult      42:44
5    MARIT Laumann              DNV               43:47
6    Anne Margrete Røren        ORKH              48:22
7    Gunnar Tellnes             NAKUHEL           50:47
8    Rolf Erik Abbedissen       Tyrving           1:05:16
Disk Anne Cathrine Voss         Geoform           1:17:27