V-BIL Orientering 2015

ORIENTERINGLØP PÅ ONSDAGER
Uformelle løp med direktepåmelding som passer for alle, både bedriftsløpere og andre
Kontakt: E-post hallvard.bjorgum(at)dnvgl.com





VBIL åpner ny nettside. Gå til Veritasorientering.com




Ønsker du å stå på mailingliste og få innbydelser etc? Ta kontakt på epost ovenfor. Eller ønsker du ikke lenger å stå på listen?


VBIL har samarbeid med OSI og Geoform om oløp gjennom sesongen. Det gjelder onsdagsløp vår og høst, VBIL sommerløp, VBIL nattløp utover høsten og OSI/GeoForm lørdagsløp på høsten.
Link til OSI sin hjemmeside.
Link til GeoForm.
VBIL løpene inngår i KOsAk, Kveldsorientering i Oslo og Akershus

VBIL sine nattløp på onsdager utover høsten har lang tradisjon. For å opprettholde dette tilbudet har vi samarbeid med lag og enkeltløpere utenfor VBIL om å arrangere nattløp.

OBIK arrangerer poengløp vår og høst. Disse foregår på tirsdager og torsdager.
Link til OBIK hjemmeside.



O-løp 2015.

Dato
Sted
Innbydelse
Resultater
24 juni
Øvresetertjern LL Oddny Feragen, Eystein Grimstad, Ida Tolgensbakk
Innb150624
Resultat150624
17 juni
Låkeberget LL Gunn Camilla og Justas Miseikis
Innb150617
Resultat150617
10 juni
Østernvannsvingen LL Kåre Knudsen og Knut Hangeraas
Innb150610
Resultat150610
03 juni
Grindajordet LL Audrun Utskarpen Joar Klæboe Henriksen
Innb150603
Resultat150603
20 mai
Ammerud P LL Eyvind Aas
Innb150527
Resultat150527
20 mai
Frognerseteren LL Undis Ellevog Siri H. Ulltveit-Moe
Innb150520
Resultat150520
13 mai
Østmarksetra LL Harald Iwe
Innb150513
Resultat150513
06 mai
Trollvann LL Alexander Bürger Magne Vollen
Innb150506
Resultat150506
29 apr
Låkebeget LL Sigurd Haugeud Surle Hånes
Innb150429
Resultat150429
22 apr
Sognsvann LL Mikael Olausson Hanne Maria Vister
Innb150422
Resultat150422
15 apr
Østmarksetra LL Øyvind Grandum
Innb150415
Resultat150415
08 apr
Blindern LL Lenny Enstrøm Ida Hope
Innb150408
Resultat150408

O-løp 2014.

Dato
Sted
Innbydelse
Resultater
20 des
Gløggløpet Sognsvann Geoform Jon Tolgensbakk
Innb141220
Resultat141220
06 des
Lørdagsløp Blindern LL OSI
Innb141206
Resultat141206
03 des
VBIL Nattløp Veritasskogen LL Svenja Kernstock Jan Fredrik Helgaker
Innb141203
Resultat141203
29 nov
Lørdagsløp Ullevål Sykehus LL OSI
Innb141129
Resultat141129
26 nov
VBIL Nattløp Bogstad Styggedalen LL Bjørn og Sidsel Sandelien
Innb141126
Resultat141126
22 nov
Lørdagsløp Maridalen Skole LL GeoForm Knut Onsager
Innb141122
Resultat141122
19 nov
VBIL Nattløp Konglungen Asker LL Knut Møgedal
Innb141119
Resultat141119
15 nov
Lørdagsløp Maridalen Låkeberget LL OSI Lenny Enstrøm Øyvind Due Trier
Innb141115
Resultat141115
12 nov
Nattløp Nitt Natt Gjelleråsen LL Martin Veastad
Innb141112
Resultat141112
08 nov
Lørdagsløp Bygdøy LL GeoForm Mariken Homleid og Ole Vignes
Innb141108
Resultat141108
05 nov
VBIL Nattløp Bygdøy LL Petter Christensen
Innb141105
Resultat141105
01 nov
Lørdagsløp Skansebakken LL OSI Olav Eide
Innb141101
Resultat141101
29 okt
VBIL Nattløp Tanumskogen LL Lars Christensen
Innb141029
Resultat141029
25 okt
Lørdagsløp Skytterkollen LL GeoForm Knut Hangeraas og Kåre Knudsen
Innb141025
Resultat141025
22 okt
VBIL Nattløp Asker Tomra LL Steinar Låg
Innb141022
Resultat141022
18 okt
Lørdagsløp Skar LL OSI A. Bürger, B. Grinde, Ø. Due Trier
Innb141018
Resultat141018
15 okt
Nattløp Harry Lagert Maridalen Greveveien LL Jo Wiklund
Innb141015
Resultat141015
11 okt
Lørdagsløp Skullerudstua LL GeoForm Ivar Seierstad Helge Weydahl
Innb141011
Resultat141011
08 okt
Nattløp Harry Lagert Movassbekken LL Per Øyvind Stene
Innb141008
Resultat141008
06 okt
Mandag ABIK Nattløp Lørenskog LL Magne Osmundsen
Innb141006
Resultat141006
04 okt
Lørdagsløp Kjempesprekken LL OSI
Innb141004
Resultat141004
27 sep
Lørdagsløp Dausjømarka LL GeoForm Terje Sundberg
Innb140927
Resultat140927
24 sept
Postplukk Østernvannsvingen LL Morten Hjelm
Innb140924
Resultat140924
20 sep
Lørdagsløp LL OSI
Innb140920
Resultat140920
17 sep
Lahaugmoen LL GeoForm Øyvind Grandum
Innb140917
Resultat140917
10 sep
Sognsvann LL OSI Mikael Olausson
Innb140910
Resultat140910
03 sep
Mobekken LL GeoForm Sigurd Haugerud Sturle Hånes
Innb140903
Resultat140903
27 aug
VBIL VM Furuholmen LL Torgeir Strandhagen
Innb140827
Resultat140827
27 aug
Øvresetertjern LL OSI Ida Hope Magnus Barth Gustavsen
Innb140827
Resultat140827
20 aug
Hammeren Maridalen LL OSI Lenny Enstrøm
Innb140820
Resultat140820
13 aug
Ammerud P LL GeoForm Eyvind Aas
Innb140813
Resultat140813
06 aug
Østmarksetra LL GeoForm Harald Iwe
Innb140806
Resultat140806
30 juli
VBIL SOMMERLØP Maridalen Steinar Låg/Hallvard Bjørgum
Innb140730
Resultat140730
23 juli
VBIL SOMMERLØP Sørkedalen område Pipenhus Per Osen/Lenny Enstrøm
Innb140723
Resultat140723
16 juli
VBIL SOMMERLØP Låkeberget Svenja Kernstock/Tor Ommundsen/Jens Laugesen
Innb140716
Resultat140716
09 juli
VBIL SOMMERLØP Østernvannsvingen Tormod Bøe/Per J. Karlsbakk
Innb140709
Resultat140709
02 juli
VBIL SOMMERLØP Sognsvann vest Per Osen/Bengt Solheimdal Johansen
Innb140702
Resultat140702
25 juni
Øvresetertjern LL Jon Tolgensbakk Oddny Feragen
Innb140625
Resultat140625
18 juni
Maridalen Skar LL Christine Parnemo Terje Sundberg
Innb140618
Resultat140618
11 juni
Øvresetertjern LL Gunn Camilla Stang Undis Ellevog Alexandra Devik
Innb140611
Resultat140611
04 juni
Mobekken LL Ivar Seierstad Thomas Nipen
Innb140604
Resultat140604
28 mai
Trollvann LL Alexander Burger f.fl.
Innb140528
Resultat140528
21 mai
Låkeberget LL Sigurd Haugerud Sture Hånes
Innb140521
Resultat140521
14 mai
Solemskogen LL Bjørn Grinde
Innb140514
Resultat140514
07 mai
Østernvannsvingen LL Knut Hangeraas Kåre Knudsen
Innb140507
Resultat140507
30 april
Sørkedalen skole LL Øyvind Due Trier
Innb140430
Resultat140430
23 april
Solemskogen LL Eyvind Aas
Innb140423
Resultat140423
16 april
Sognsvann øst LL Lenny Enstrøm Øyvind Due Trier
Innb140416
Resultat140416
09 april
Østmarksetra LL Harald Iwe Øyvind Grandum
Innb140409
Resultat140409
02 april
Blindern LL Lenny Enstrøm Øyvind Due Trier
Innb140402
Resultat140402

O-løp 2013.

Dato
Sted
Innbydelse
Resultater
21 des
Gløggløpet Sognsvann LL Jon Tolgensbakk
Innb131221
Resultat131221
11 des
Nattløp ? LL ?
7 des
Lørdagsløp Blindern Atlethica LL OSI Bjørn Grinde
Innb131207
Resultat131207
04 des
Nattløp Veritasskogen LL Terje Mathisen
Innb131204
Resultat131204
30 nov
Lørdagsløp Blindern Athletica LL OSI Guttorm Egge
Innb131130
Resultat131130
27 nov
Nattløp Bogstad LL Bjørn Sandelien
Innb131127
Resultat131127
23 nov
Lørdagsløp Badedammen Grorud LL Eyvind Aas Harald Iwe
Innb131123
Resultat131123
20 nov
Nattløp Sognsvann LL Lenny Enstrøm
Innb131120
Resultat131120
16 nov
Lørdagsløp Movatn LL Eirik Hovland Rannveig Bø Fløysta
Innb131116
Resultat131116
13 nov
Nattløp Spira Konglungen LL Knut Møgedal
Innb131113
Resultat131113
9 nov
Lørdagsløp Maridalen Skole LL GeoForm Knut Onsager
Innb131109
Resultat131109
6 nov
Nattløp Bygdøy LL Petter Christensen
Innb131106
Resultat131106
2 nov
Lørdagsløp Grønmo Golfklubb LL OSI Olav Eide
Innb131103
Resultat131102
30 okt
Nattløp Tanumskogen LL Lars Christensen
Innb131030
Resultat131030
26 okt
Lørdagsløp Skansebakken LL GeoForm Kåre Knudsen Knut Hangeraas
Innb131026
Resultat131026
23 okt
Nattløp Asker Tomra LL Steinar Låg Hallvard Bjørgum
Innb131023
Resultat131023
19 okt
Lørdagsløp Sandermosen LL Lenny Enstrøm
Innb131019
Resultat131019
16 okt
Nattløp Harry Lagert Låkeberget LL Jørgen Wulfsberg Rune Rystad
Innb131016
Resultat131016
12 okt
Lørdagsløp Østmarksetra LL Geoform Øyvind Grandum
Innb131012
Resultat131012
9 okt
Nattløp Harry Lagert 4 Skytterkollen LL Terje Mathisen
Innb131009
Resultat131009
5 okt
Lørdagsløp Skansebakken LL OSI Ida Hope Magnus Barth Gustavsen
Innb131005
Resultat131005
28 sep
Lørdagsløp Sognsvann SV LL GeoForm Mariken Homleid Ole Vignes Jan Erik Haugen
Innb130928
Resultat130928
26 sept
Postplukk Østernvannsvingen LL Tormod Bøe
Innb130926
Resultat130926
18 sept
Frognerseteren OSI Alexandra Devik Audrun Utskarpen
Innb130918
Resultat130918
11 sept
Maridalen skole GeoForm Terje Sundberg
Innb130911
Resultat130911
04 sept
Ammerud P GeoForm Eyvind Aas
Innb130904
Resultat130904
28 aug
VM Furuholmen LL Torgeir Strandhagen
21 aug
Mobekken GeoForm Sigurd Haugerud Sturle Hånes
Innb130821
Resultat130821
14 aug
Tryvannstårnet OSI Undis Ellevog/Gunn Camilla Stang
Innb130814
Resultat130814
07 aug
Skullerudstua GeoForm Harald Iwe
Innb130807
Resultat130807
31 juli
VBIL SOMMERLØP Bogstad/Styggedalen Morten Hjelm/Per Osen
Innb130731 Strekktider130731 Grafisk130731 Resultat130731
24 juli
VBIL SOMMERLØP Østmarksetra Liv Paltiel/Uno Hanslien
Innb130724 Strekktider130724 Grafisk130724 Resultat130724
17 juli
VBIL SOMMERLØP Frognersetra Jens Laugesen/Tor Ommundsen/Per Karlsbakk
Innb130717 Strekktider130717 Grafisk130717 Resultat130717
10 juli
VBIL SOMMERLØP Østernvannsvingen Steinar Låg/Nils Negård
Innb130710 Strekktider130710 Grafisk130710 Resultat130710
3 juli
VBIL SOMMERLØP Sognsvann Erling Håland/Ingeborg Christoffersen
Innb130703 Strekktider130703 Grafisk130703 Resultat130703
26 juni
Skar Maridalen OSI
Innb130626
Resultat130606
19 juni
Øvresetertjern Jon Tolgensbakk GeoForm
Innb130619
Resultat130619
13 juni
VBIL idrettsdag sprintløp Veritasparken
Innb130613 Strekktider130613 Grafisk130613 Resultat130613
12 juni
Skullerudstua Olav Eide OSI
Innb130612
Resultat130612
5 juni
Solemskogen Eyvind Aas GeoForm
Innb130605
Resultat130605
29 mai
Årnes Kåre Knudsen Knut Hangeraas GeoForm
Innb130529
Resultat130529
22 mai
Østmarksetra Are Eriksen OSI
Innb130522
Resultat130522
15 mai
Hammeren Sigurd Haugerud Sturle Hånes GeoForm
Innb130515
Resultat130515
8 mai
Akebakken Lars Onstad OSI
Innb130508
Resultat130508
1 mai
Trollvann Eli Alfnes og Terje Sundberg GeoForm
Innb130501
Resultat130501
24 apr
Veritasskogen Svenja og Stefan Kernstock, Lenny Enstrøm OSI
Innb130424
Resultat130424
17 apr
Blindern Øivind Due Trier OSI
Innb130417
Resultat130417
10 apr
Bygdøy Øyvind Grandum GeoForm
Innb130410
Resultat130410

O-løp 2012.
Dato
Sted
Innbydelse
Htm-resultatliste med Strekktider Strekktider og grafisk presentasjon Enkel Resultatliste
15 des
Gløggløpet Sognsvann LL Jon Tolgensbakk
Innb121215


Resultat121215
12 des
Nattløp Veritasskogen LL Terje Mathisen
Innb121212 Strekktider121212 Grafisk121212 Resultat121212
05 des
Nattløp Ekerud Østmarka LL Dag Haugland Østmarka OK
Innb121205 Strekktider121205 Grafisk121205 Resultat121205
1 des
Lørdagsløp Låkeberget Maridalen LL OSI Øivind Due Trier og Gunn Camilla Stang
Innb121201


Resultat121201
28 nov
Nattløp Husebyskogen LL Bjørn Sandelien
Innb121128


Resultat121128
24 nov
Lørdagsløp Bygdøy LL GeoForm Mariken Homleid og Ole Vignes
Innb121124


Resultat121124
21 nov
Nattløp Spira Konglungen LL Knut Møgedal
Innb121121


Resultat121121
17 nov
Lørdagsløp Sandermosen LL GeoForm Øivind D T, Stefan K, Alexandra D
Innb121117


Resultat121117
14 nov
Nattløp Holmen Grønlia LL Steinar Låg
Innb121114 Strekktider121114 Grafisk121114 Resultat121114
10 nov
Lørdagsløp Maridalen Skole LL GeoForm Knut Onsaker
Innb121110


Resultat121110
7 nov
Nattløp Bygdøy LL Petter Christensen
Innb121107 Strekktider121107 Grafisk121107 Resultat121107
3 nov
Lørdagsløp Sandbakken i Østmarka LL OSI Olav Eide
Innb121103


Resultat121103
31 okt
Nattløp Tanumskogen LL Lars Christensen
Innb121031 Strekktider121031 Grafisk121031 Resultat121031
27 okt
Lørdagsløp Ammerud Utfartsparkering LL GeoForm Harald Iwe Øyvind Grandum
Innb121027


Resultat121027
24 okt
Nattløp Dæliskogen LL Siw Solstad Egil Eide
Innb121024 Strekktider121024 Grafisk121024 Resultat121024
20 okt
Lørdagsløp Skullerudstua LL OSI Eirik Hovland og Øyvind Haugland
Innb121020


Resultat121020
17 okt
Nattløp Skytta LL Martin Veastad
Innb121017


Resultat121017
13 okt
Lørdagsløp Østernvannsvingen LL GeoForm Knut Hangeraas Kåre Knudsen
Innb121013


Resultat121013
11 okt
Nattløp Grinda LL Øyvind Grandum
Innb121011 Strekktider121011 Grafisk121011 Resultat121011
6 okt
Lørdagsløp Linderudkollen LL OSI Svenja og Stefan Kernstock
Innb121006


Resultat121006
29 sep
Lørdagsløp Hammeren i Maridalen LL GeoForm Terje Sundberg og Eli Alfnes
Innb120929


Resultat120929
26 sep
Postplukk Bogstad LL Hallvard Bjørgum
Innb120926


Resultat120926
19 sep
Skar Maridalen LL GeoForm Sigurd Haugerud og Sturle Hånes
Innb120919


Resultat120919
12 sep
Midtstuen Skole LL OSI
Innb120912


Resultat120912
5 sep
Krigsskolen LL GeoForm Eyvind Aas
Innb120905


Resultat120905
29 aug
Øvresetertjern LL OSI Øivind Due Trier Mikael Olausson
Innb120829


Resultat120829
22 aug
VM Veritasmesterskap Blååfjellhytta LL Torgeir Strandhagen
Innb120822


Resultat120822
15 aug
Grindajordet LL OSI Guttorm L Egge og Audrun Utskarpen
Innb120815


Resultat120815
8 aug
Tryvannstua LL Jon Tolgensbakk GeoForm
Innb120808


Resultat120808
1 august
SOMMERLØP Frognerseteren LL Morten Hjelm / Per Jogeir Karlsbakk
Innb120801 Strekktider120801 Grafisk120801 Resultat120801
25 juli
SOMMERLØP Grinda LL Per Osen Tor Ommundsen
Innb120725 Strekktider120725 Grafisk120725 Resultat120725
18 juli
SOMMERLØP Sognsvann LL Nina Sjue / Jens Laugesen
Innb120718 Strekktider120718 Grafisk120718 Resultat120718
11 juli
SOMMERLØP Låkeberget LL Håland / Negård / Låg
Innb120711 Strekktider120711 Grafisk120711 Resultat120711
4 juli
SOMMERLØP Østernvannsvingen LL Tormod Bøe / Håkon Amundsen
Innb120704 Strekktider120704 Grafisk120704 Resultat120704
27 juni
Øvresetertjern LL GeoForm Jon Tolgensbakk
Innb120627


Resultat120627
20 juni
Frognerseteren LL OSI Magne Vollen Anna Klich
Innb120620


Resultat120620
13 juni
Sognsvann P-plass LL Haugerud Hånes
Innb120613


Resultat120613
6 juni
Østmarksetra LL OSI Are Eriksen
Innb120606


Resultat120606
30 mai
Trollvann LL OSI Hauge Olausson
Innb120530


Resultat120530
23 mai
Østernvannsvingen LL GeoForm Hangeraas Knudsen
Innb120523


Resultat120523
16 mai
Østmarksetra LL Øyvind Grandum
Innb120516


Resultat120516
9 mai
Grinda LL Gramstad, Austarheim og Funderud
Innb120509


Resultat120509
2 mai
Trollvann LL Terje Sundberg og Eli Alfnes GeoForm
Innb120502


Resultat120502
25 april
Solemskogen LL Bjørn Grinde OSI
Innb120425


Resultat120425
18 april
Låkeberget Maridalen LL Eyvind Aas GeoForm
Innb120418


Resultat120418
11 april
Tonsenhagen Skole LL Lars Onstad og Christine Parnemo
Innb120411


Resultat120411




VBIL O-løp 2011.
Dato
Sted
Innbydelse
Htm-resultatliste med Strekktider Strekktider og grafisk presentasjon Enkel Resultatliste
17 des
Gløggløpet Sognsvann LL Jon Tolgensbakk
Innb111217


Resultat111217
07 des
Nattløp Veritasskogen LL Per Osen Kongsberg OGT
Innb111207 Strekktider111207 Grafisk111207 Resultat111207
30 nov
Nattløp Bogstad LL Bjørn Sandelien Vegdirektoratet
Innb111130 Strekktider111130 Grafisk111130 Resultat111130
23 nov
Nattløp Fornebu Nytt kart LL Telenor
Innb111123 Strekktider111123 Grafisk111123 Resultat111123
16 nov
Nattløp Spira Asker LL Knut Møgedal
Innb111116


Resultat111116
9 nov
Nattløp Bygdøy LL Petter Christensen
Innb111109 Strekktider111109 Grafisk111109 Resultat111109
2 nov
Nattløp Tanumskogen LL Lars Christensen
Innb111102 Strekktider111102 Grafisk111102 Resultat111102
26 okt
Nattløp Lathusåsen LL Per Jogeir Karlsbakk
Innb111026 Strekktider111026 Grafisk111026 Resultat111026
19 okt
Nattløp Skytta Nittedal LL Martin Veastad
Innb111019


Resultat111019
11 okt
Tirsdag Nattløp Dælivannskogen Gjettum LL Eivind Hoff
Innb111011 Strekktider111011 Grafisk111011 Resultat111011
8 okt
Lørdag, Ammerud LL Eyvind Aas GeoForm
Innb111008

Grafisk
Resultat111008
1 okt
Lørdag, Grefsenkleiva LL Bjørn Hauge og Øyvind Haugland OSI
Innb111001

Grafisk
Resultat111001
27 sep
Tirsdag Postplukk LL Hallvard Bjørgum Bernt Tollefsen
Innb110927
Postkoder110927
Poeng110927.htm
Resultat110927
21 sep
Øvresetertjern LL Mariken Homleid og Ole Vignes GeoForm
Innb110921

Grafisk
Resultat110921
14 sep
Gaustad trafostasjon LL Øyvind Grandum GeoForm
Innb110914

Grafisk
Resultat110914
7 sept
Solemskogen LL Knut Onsager GeoForm
Innb110907

Grafisk
Resultat110907
31 aug
VM Veritasmesterskap Vestmarksetra Gupu LL Torgeir Strandhagen/
Innb110831

Grafisk
Resultat110831
24 aug
Grinda Korsvoll LL Guttorm Egge OSI
Innb110824

Grafisk
Resultat110824
17 aug
Østmarksetra LL Øyvind Grandum GeoForm
Innb110817

Grafisk
Resultat110817
10 aug
Øvresetertjern LL Stefan Kernstock og Rein Kristian Råholt OSI
Innb110810

Grafisk
Resultat110810
3 aug
Lille Åklungen LL Jon Tolgensbakk GeoForm
Innb110803

Grafisk
Resultat110803
27 juli
SOMMERLØP Sognsvann vest LL Bjørn Sandelien/
Innb110727
Strekktider110727
Grafisk110727
Resultat110727
20 juli
SOMMERLØP Tryvannstårnet LL Steinar Låg/Nils-Otto Negård
Innb110720
Strekktider110720
Grafisk110720
Resultat110720
13 juli
SOMMERLØP Sognsvann øst LL Håkon Helge/Erling Håland
Innb110713 Strekktider110713 Grafisk110713 Resultat110713
06 juli
SOMMERLØP Låkeberget LL Morten Hjelm/Jens Laugesen
Innb110706 Strekktider110706 Grafisk110706 Resultat110706
29 juni
SOMMERLØP Østernvannsvingen LL T. Bøe/Bengt S. Johansen
Innb110629 Strekktider110629 Grafisk110629 Resultat110629
22 juni
Øvresetertjern LL GeoForm Jon Tolgensbakk
Innb110622

Grafisk
Resultat110622
15 juni
Østmarksetra LL OSI Are Eriksen
Innb110615

Grafisk
Resultat110615
8 juni
Langsetløkka LL GeoForm Eyvind Aas
Innb110608

Grafisk
Resultat110608
1 juni
Trollvann LL OSI Odin Gramstad og Ingvild
Innb110601

Grafisk
Resultat110601
25 mai
Rødtvedt LL GeoForm Ida Tolgensbakk Vedeld og Oddny Feragen
Innb110525

Grafisk
Resultat110525
18 mai
Frognerseteren LL OSI Eldar Frøland
Innb110518

Grafisk
Resultat110518
11 mai
Østernvannsvingen LL GeoForm Knut Hangeraas Kåre Knudsen
Innb110511

Grafisk
Resultat110511
4 mai
Solemskogen LL Bjørn Grinde OSI
Innb110504

Grafisk
Resultat110504
27 apr
Tonsenhagen skole LL Christine Parnemo Lars Onstad OSI
Innb110427

Grafisk
Resultat110427
20 apr
Grinda LL Jon Tolgensbakk GeoForm
Innb110420

Grafisk
Resultat110420
13 apr
Bygdøy LL Øyvind Grandum GeoForm
Innb110413

Grafisk
Resultat110413




VBIL O-løp 2010.
Dato
Sted
Innbydelse
Htm-resultatliste med Strekktider Strekktider og grafisk presentasjon Enkel Resultatliste
18 des
Gløggløpet Sognsvann LL Jon Tolgensbakk
Innbydelse Gløggløp



08 des
Nattløp Veritasskogen LL Steinar Låg
Innb101208 Strekktider101208 Grafisk101208 Resultat101208
01 des
Nattløp Bogstad LL Bjørn Sandelien
Innb101201 Strekktider101201 Grafisk101201 Resultat101201
24 nov
Nattløp Spira Asker LL Knut Møgedal
Innb101124


Resultat101124
17 nov
Nattløp Bygdøy LL Petter Christensen
Innb101117 Strekktider101117 Grafisk101117 Resultat101117
10 nov
Nattløp Tanumskogen LL Lars Christensen
Innb101110 Strekktider101110 Grafisk101110 Resultat101110
3 nov
Nattløp Fornebulandet LL Telenor
Innb101103 Strekktider101103 Grafisk101103 Resultat101103
27 okt
Nattløp Fossum LL Finn Gange
Innb101027 Strekktider101027 Grafisk101027 Resultat101027
19 okt
Tirsdag Nattløp Steinskogen Gravlund LL Terje Mathisen
Innb101019 Strekktider101019 Grafisk101019 Resultat101019
13 okt
Postplukk LL Morten Hjelm
Innb101013
Postkoder101013
Poeng101013
Resultat101013
6 okt
Utgår pga Høstferieuke
29 sep
Ikke bestemt
22 sep
Isdammen Trollvann LL Øyvind H OSI
Innb100922 Resultat100922
15 sep
Maridalen Skole LL Knut O Øyvind G OSI
Resultat100915
08 sep
Krigsskolen Linderud LL Are Eriksen
Innb100908 Resultat100908
1 sep
Solemskogen LL GeoForm Eyvind Aas
Innb100901

Grafisk
Resultat100901
25 aug
VM Veritasmesterskapet Asker Golfklubbhus LL Torgeir Strandhagen
Innb100825 Strekktider100825 Grafisk100825 Resultat100825
18 aug
Østmarksetra LL Geoform Øyvind Grandum
Innb100818

Grafisk
Resultat100818
11 aug
Frognerseteren LL Stefan og Rein Kristian OSI
Innb100811 Resultat100811
04 aug
Lille Åklungen syd LL Jon Tolgensbakk GeoForm
Innb100804 Resultat100804
28 juli
SOMMERLØP Grinda LL Myhre/Bjørgum
Innb100728 Strekktider100728 Grafisk100728 Resultat100728
21 juli
SOMMERLØP Frognerseteren LL Låg / Helge
Innb100721 Strekktider100721 Grafisk100721 Resultat100721
14 juli
SOMMERLØP Sognsvann LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb100714 Strekktider100714 Grafisk100714 Resultat100714
07 juli
SOMMERLØP Låkeberget LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb100707 Strekktider100707 Grafisk100707 Resultat100707
30 juni
SOMMERLØP Østernvannsvingen LL Bøe/Overrein
Innb100630 Strekktider100630 Grafisk100630 Resultat100630
23 jun
Øversetertjern LL Jon Tolgensbakk GeoForm
Innb100623 Resultat100623
16 jun
Tryvannskleiva LL Undis og Gunn Camilla OSI
Innb100616 Resultat100616
09 jun
Hans Aanrudsvei LL Ida T Oddny F GeoForm
Innb100609 Resultat100609
02 jun
Trollvann LL Lars O Bjørn H OSI
Innb100602

Grafisk
Resultat100602
26 mai
Skar Maridalen LL Mariken Homleid Trygve Aspelien GeoForm
Innb100526

Grafisk
Resultat100526
19 mai
Langsetløkka LL Heidi T Heidi M OSI
Innb100519 Resultat100519
12 mai
Sognsvann sydvest LL Sigurd Haugerud Sturle Hånes Jon Tolgensbakk
Innb100512

Grafisk
Resultat100512
05 mai
Østmarksetra LL Eldar og Anna OSI
Resultat100505
28 apr
Østernvannsvingen LL Kåre Knudsen Knut Hangeraas
Innb100428

Grafisk
Resultat100428
21 apr
Sognsvann LL Tord og Katrine OSI
Resultat100421


VBIL O-løp 2009.
Dato
Sted
Innbydelse
Htm-resultatliste med Strekktider Strekktider og grafisk presentasjon Enkel Resultatliste
19 des
Gløggløpet Sognsvann LL Jon Tolgensbakk
Innb091219


Resultat091219
09 des
Nattløp Veritasskogen LL Per Osen
Innb091209


Resultat091209
02 des
Nattløp Sognsvann LL O.T.Saugerud/E.Slokvik
Innb091202


Resultat091202
25 nov
Nattløp Holmen LL Eivind Hoff
Innb091125


Resultat091125
18 nov
Nattløp Spira Konglungen LL Knut Møgedal
Innb091118


Resultat091118
11 nov
Nattløp Husebyskogen LL Bjørn Sandelien Vegdir
Innb091111


Resultat091111
4 nov
Nattløp Bygdøy LL Petter Christensen
Innb091104 Strekktider091104 Grafisk091104 Resultat091104
28 okt
Nattløp Tanumskogen LL Lars Christensen
Innb091028 Strekktider091028 Grafisk091028 Resultat091028
21 okt
Nattløp Fossum LL Finn Gange
Innb091021 Strekktider091021 Grafisk091021 Resultat091021
14 okt
Postplukk Steinshøgda LL Morten Hjelm
Innb091014
Postkoder
Poeng091014
Resultat091014
7 okt
Enmannstafett Burudvann LL Hallvard Bjørgum
Innb091007 Strekktider091007 Grafisk091007 Resultat091007
30 sep
Høstferieuke
26 sep (Lørdag)
Geoform Rankingløp fra Grinda, Tolgensbakk
Innb090926 Resultat090926
23 sep
Østernvannsvingen LL Kåre Knudsen Knut Hangeraas GeoForm
Innb090923 Resultat090923
16 sep
Frognerseteren LL Tord Skyrud OSI
Innb090916 Resultat090916
09 sep
Krigsskolen LL Ida Vedeld Tolgensbakk GeoForm
Innb090909 Resultat090909
2 sep
VM Indviduelt LL Torgeir Strandhagen
Innb090902 Strekktider090902 Grafisk090902 Resultat090902
26 aug
Badedammen Grorud LL Eyvind Aas Geoform
Innb090826 Resultat090826
19 aug
Tryvannstårnet LL Guttorm Egge og Audrun Utskarpen OSI
Innb090819 Resultat090819
12 aug
Sognsvann sydvest LL Sigurd Haugerud og Sturle Hånes
Resultat090812
29 jul
SOMMERLØP Grinda LL Steinar Låg/Håkon Helge
Innb090729 Strekktider090729 Grafisk090729 Resultat090729
22 jul
SOMMERLØP Haraløkka LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb090722 Strekktider090722 Grafisk090722 Resultat090722
15 jul
SOMMERLØP Østmarksetra LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb090715 Strekktider090715 Grafisk090715 Resultat090715
08 jul
SOMMERLØP Frognerseteren LL Tor Myhre/Hallvard Bjørgum
Innb090708 Strekktider090708 Grafisk090708 Resultat090708
01 jul
SOMMERLØP Østernvannsvingen LL Bengt S Johansen/Tor Ommundsen
Innb090701 Strekktider090701 Grafisk090701 Resultat090701
24 jun
Øversetertjern LL Jon Tolgensbakk GeoForm
Innb090624 Resultat090624
17 jun
Østmarksetra LL Are Eriksen OSI
Resultat090617
10 jun
Mobekken LL Eyvind Aas GeoForm
Innb090610


Resultat090610
03 jun
Solemskogen LL Bjørn Grinde OSI
Innb090603 Resultat090603
27 mai
Ole Reistads vei Puttåsen LL Ørnulf og Hans H Fremming GeoForm
Innb090527
20 mai
Trollvann LL Bjørn Hauge OSI
Resultat090520
13 mai
Bogstad LL Kåre Knudsen og Knut Hangeraas GeoForm
Innb090513 Resultat090513
06 mai
Haugerud kirke LL Silje Sørebø og Kjartan Hauger OSI
Innb090506 Resultat090506
29 apr
Gaustad trafostasjon LL Mariken Homleid og Ole Vignes GeoForm
Innb090429 Resultat090429
22 apr
Tonsenhagen skole LL Lars Onstad og Kjetil Dahl OSI
Innb090422 Resultat090422


VBIL O-løp 2008.
Dato
Sted
Innbydelse
Htm-resultatliste med Strekktider Strekktider og grafisk presentasjon Enkel Resultatliste
20.12
Gløggløpet Sognsvann LL Jon Tolgensbakk
Innb081220 Resultat081220
10.12
Nattløp Kalvøya LL Odd Tore Saugerud
Innb081210 Strekktider081210 Grafisk081210 Resultat081210
03.12
Nattløp Fossum LL Finn Gange
Innb081203 Strekktider081203 Grafisk081203 Resultat081203
26.11
Nattløp Tanum LL Lars Christensen
Innb081126 Strekktider081126 Grafisk081126 Resultat081126
19.11
Nattløp Spira Konglungen LL Knut Møgedal
Innb081119 Strekktider081119 Grafisk081119 Resultat081119
12.11
Nattløp Veritasskogen LL Steinar Låg
Innb081112 Strekktider081112 Grafisk081112 Resultat081112
5.11
Nattløp Fornebu LL Telenor
Innb081105 Strekktider081105 Grafisk081105 Resultat081105
29.10
Nattløp Gjettum Skole LL Eivind Hoff Tyrving
Innb081029 Strekktider081029 Grafisk081029 Resultat081029
22.10
Nattløp Vardåsen Tomra LL Asker skiklubb
Innb081022 Strekktider081022 Resultat081022
15.10
Enmannstafett Østernvannsvingen LL Tormod Bøe
Innb081015 Strekktider081015 Grafisk081015 Resultat081015
8.10
Postplukk Bogstad LL Hallvard Bjørgum
Innb081008 Strekktider081008 Resultat081008
04.10
Langløpet LL Kjelsås o-gr
Innb081004
24.09
Sognsvann LL Geoform Eli A og Terje S
Innb080924 Resultat080924
17.09
Langsetløkka LL OSI Bent Ove og Stig D
Innb080917 Resultat080917
10.09
Mobekken LL Geoform Eyvind Aas
Innb080910 Resultat080910
3.09
VM Indviduelt Furuholmen LL Torgeir Strandhagen
Innb080903 Strekktider080903 Grafisk080903 Resultat080903
27.08
Låkeberget LL Geoform Sigurd Haugerud Sturle Hånes
Innb080827 Resultat080827
20.08
Holmenkollen LL OSI Eldar Frøland Undis Ellevog
Resultat080820
13.08
Sandermosen LL Øyvind Grandum Geoform
Innb080813 Resultat080813
6.08
Grinda LL OSI Per Øyvind Steffensen og Trond Hetland



Resultat080806
30.07
SOMMERLØP Grinda LL M. Hjelm Bengt S. Johansen H. Bjørgum/
Innb080730 Strekktider080730 Grafisk080730 Resultat080730
23.07
SOMMERLØP Øvresetertjern LL Håkon Helge Steinar Låg
Innb080723 Strekktider080723 Grafisk080723 Resultat080723
16.07
SOMMERLØP Bogstad LL Bjørn, Sidsel Sandelien Vegdir./
Innb080716 Strekktider080716 Grafisk080716 Resultat080716
09.07
SOMMERLØP Sandermosen Maridalen LL Birger Bulukin
Innb080709 Strekktider080709 Grafisk080709 Resultat080709
02.07
SOMMERLØP Sognsvann P plass LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb080702 Strekktider080702 Grafisk080702 Resultat080702
25.06
SOMMERLØP Maridalen Låkeberget LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb080625 Strekktider080625 Grafisk080625 Resultat080625
18.06
Øvresetertjern LL Geoform Jon T
Innb080618 Resultat080618
11.06
Holmenkollen LL OSI
Innb080611 Resultat080611
04.06
Dausjømarka Maridalen LL Geoform Øyvind G
Innb080604 Resultat080604
28.05
Trollvann Solemskogen LL OSI Bjørn G og Pernille B
Innb080528 Resultat080528
21.05
Østmarksetra LL Ørnulf og Hans H Fremming
Innb080521 Strekktider080521 Resultat080521
14.05
Grefsenkollen Trollvann LL Bjørn Hauge Kjetil
Innb080514 Resultat080514
7.05
Låkeberget LL GeoForm Sturle H Sigurd H
Innb080507 Resultat080507
30.04
Østmarksetra LL Silje og Kjartan
Innb080430 Resultat080430
23.04
Osternvann LL GeoForm Kåre Knudsen Knut Hangerås
Innb080423 Resultat080423
16.04
Sognsvann sørvest LL Marit, Eirik, Andreas OSI
Innb080416 Resultat080416
9.04
Bygdøy LL Jon Tolgensbakk GeoForm
Innb080409 Resultat080409



VBIL O-løp 2007.
Dato
Sted
Innbydelse
Htm-resultatliste med Strekktider Strekktider og grafisk presentasjon Enkel Resultatliste
12.12
Nattløp Veritasskogen LL Odd Tore Saugerud
Dump av postkoder071212
12.12
Nattløp Veritasskogen LL Odd Tore Saugerud
Innb071212 Strekktider071212 Grafisk071212 Resultat071212
5.12
Nattløp Sauejordet LL Steinar Låg
Innb071205 Strekktider071205 Grafisk071205 Resultat071205
28.11
Nattløp Husebyskogen LL Bjørn Sandelien
Innb071128 Strekktider071128 Grafisk071128 Resultat071128
21.11
Nattløp Bygdøy LL Petter Christensen
Innb071121 Strekktider071121 Grafisk071121 Resultat071121
14.11
Nattløp Spira LL Knut Møgedal
Innb071114 Strekktider071114 Grafisk071114 Resultat071114
7.11
Nattløp Fornebu LL Telenor BIL
Innb071107 Strekktider071107 Grafisk071107 Resultat071107
31.10
Nattløp Tanumskogen LL Lars Christensen
Innb071031 Strekktider071031 Grafisk071031 Resultat071031
24.10
Nattløp Bogstad LL Finn Gange
Innb071024 Strekktider071024 Grafisk071024 Resultat071024
17.10
Nattløp Lathusåsen LL Eivind Hoff Tyrving
Innb071017 Strekktider071017 Grafisk071017 Resultat071017
10.10
Enmannsstafett Sognsvann LL Hallvard Bjørgum
Innb071010 Strekktider071010 Resultat071010
03.10
Postplukk Maridalen Mobekken LL Birger Bulukin
Innb071003 Resultat071003
26.09
Østmarksetra LL Ørnulf og Hans H Freming GeoForm
Innb070926 Resultat070926
19.09
Veritasskogen DNV Aktivitetskampanje LL Poul Tranborg
Innb070919 Strekktider070919 Grafisk070919 Resultat070919
12.09
Skytterkollen LL GeoForm Ola Kjeldsen
Innb070912 Resultat070912
05.09
Eineåsen LL Torkil Eide Solstad
Innb070905 Strekktider070905 Grafisk070905 Resultat070905
29.08
VM individuelt LL Strandhagen
Innb070829 Strekktider070829 Grafisk070829 Resultat070829
22.08
Langsetløkka LL Bent Ove OSI
Resultat070822
15.08
Maridalen kirke LL Jon Tolgensbakk GeoForm
Innb070815 Resultat070815
08.08
Tonsenhagen
Innb070808


Resultat070808
07.08
OBIK løp Lilloseterbommen
Innb070807
Strekktider070807
Grafisk070807
Resultat070807
01.08
SOMMERLØP Grinda LL Morten Hjelm/Håkon Amundsen, Guri Nerhus
Innb070801 Strekktider070801 Grafisk070801 Resultat070801
25.07
SOMMERLØP Frognerseteren LL Håkon Helge/Steinar Låg, Thor Ommundsen
Innb070725 Strekktider070725 Grafisk070725 Resultat070725
18.07
SOMMERLØP Bogstad LL Bjørn, Sidsel Sandelien Vegdir./Marit Laumann
Innb070718 Strekktider070718 Grafisk070718 Resultat070718
11.07
SOMMERLØP Maridalen Låkeberget LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb070711 Strekktider070711 Grafisk070711 Resultat070711
04.07
SOMMERLØP Sognsvann LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb070704 Strekktider070704 Grafisk070704 Resultat070704
27.06
SOMMERLØP Østernvannsvingen LL Tormod Bøe/Morten Hjelm, Hallvard Bjørgum
Innb070627 Strekktider070627 Grafisk070627 Resultat070627
20.06
Tryvannstårnet LL Guttorm og Audrun OSI
Innb070620 Strekktider070620 Grafisk070620 Resultat070620
13.06
Østernvann Demningen LL Kåre K og Knut H GeoForm
Innb070613 Strekktider070613
06.06
Slemmestad/Røyken LL Olav Mo
Innb070606 Strekktider070606 Grafisk070606 Resultat070606
30.05
Burudvann LL Atie Saugerud
Innb070530 Strekktider070530 Grafisk070530 Resultat070530
23.05
Holmenkollen LL Silje og Kjartan OSI
Innb070523 Resultat070523
16.05
Maridalen Skar LL Sigurd H og Sturle H GeoForm
Innb070516 Strekktider070516 Resultat070516
9.05
Solemskogen LL Ane og Elin OSI
Innb070509 Resultat070509
2.05
Holmenkollen LL Jon B B og Ole V GeoForm
Innb070502 Resultat070502
25.04
Maridalen, Vellet LL Rognes Madsen
Innb070425 Resultat070425
18.04
Låkeberget Maridalen LL Eyvind Aas GeoForm
Innb070418 Resultat070418







VBIL O-løp 2006.
Dato
Sted
Innbydelse
Htm-resultatliste med Strekktider Strekktider og grafisk presentasjon Enkel Resultatliste
13.12
Nattløp Kalvøya LL Tone Dahle
Innb061213 Strekktider061213 Grafisk061213 Resultat061213
6.12
Nattløp Bygdøy LL Brita Carlin
Innb061206 Strekktider061206 Grafisk061206 Resultat061206
29.11
Nattløp Veritasskogen LL Saugerud
Innb061129 Strekktider061129 Grafisk061129 Resultat061129
22.11
Nattløp Lathusåsen LL Lars Christensen
Innb061122 Strekktider061122 Grafisk061122 Resultat061122
15.11
Nattløp Spira LL Knut Møgedal
Innb061115 Strekktider061115 Grafisk061115 Resultat061115
8.11
Nattløp Fornebu LL Telenor BIL
Innb061108 Strekktider061108 Grafisk061108 Resultat061108
1.11
Nattløp Tanum LL Paul Torgersen
Innb061101 Strekktider061101
25.10
Nattløp Sauejordet LL Tone og Emil Dahle
Innb061025 Strekktider061025 Grafisk061025 Resultat061025
18.10
Nattløp Dæliskogen LL Torkil Solstad
Innb061018 Strekktider061018 Grafisk061018 Resultat061018
11.10
Postplukk Bygdøy LL Petter Christensen
Innb061011 Resultat061011
04.10
Enmannsstafett Østernvannsvingen LL Atie Saugerud
Innb061004 Strekktider061004 Resultat061004
27.09
Burudvann LL Toril Eine Viggo Eriksen
Innb060927 Strekktider060927 Grafisk060927 Resultat060927
20.09
Aktivitasløp Veritas LL Poul Tranborg
Innb060920 Strekktider060920 Grafisk060920 Resultat060920
13.09
Østernvann LL Geoform
Innb060913 Strekktider060913 Resultat060913
06.09
VM Individuelt Spikkestad LL Strandhagen
Innb060906 Strekktider060906 Grafisk060906 Resultat060906
30.08
Hammeren LL OSI
Innb060830 Resultat060830
23.08
Holmenkollen LL Geoform
Innb060823 Resultat060823
16.08
Vestmarka LL Guri og Jørgen Nerhus
Innb060816 Strekktider060816 Grafisk060816 Resultat060816
09.08
Sørkedalen Vest Arr Ola Kjeldsen
Innb060809
08.08
Sørkedalen Vest Arr NVE OBS Tirsdag
Strekktider060808 Grafisk060808 Resultat060808
02.08
SOMMERLØP Grinda LL Hjelm, Amundsen, Tranborg
Innb060802 Strekktider060802 Grafisk060802 Resultat060802
26.07
SOMMERLØP Frognerseteren/ LL Birger og Grete Bulukin
Innb060726 Strekktider060726 Grafisk060726 Resultat060726
19.07
SOMMERLØP Maridalen Låkeberget LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb060719 Strekktider060719 Grafisk060719 Resultat060719
12.07
SOMMERLØP Sognsvann øst LL Atie og Odd Tore Saugerud
Innb060712 Strekktider060712 Grafisk060712 Resultat060712
05.07
SOMMERLØP Sognsvann vest LL Hallvard Bjørgum/Marit Laumann
Innb060705 Strekktider060705 Grafisk060705 Resultat060705
28.06
SOMMERLØP Østernvannsvingen LL Tormod Bøe/Per Gjerde
Innb060628 Strekktider060628 Grafisk060628 Resultat060628
21.06
Slemmestad Aukeåsen LL Olav Mo
Innb060621 Strekktider060621 Grafisk060621 Resultat060621
14.06
Hammeren Maridalen Geoform/v Knut O Olav G
Innb060614 Strekktider060614 Resultat060614
07.06
Frognerseteren LL Eldar Frøland OSI
Innb060607 Resultat060607
31.05
Lathusåsen LL Marit Laumann Guri Nerhus
Innb060531 Strekktider060531 Grafisk060531 Resultat060531
24.05
Akebakkeskogen Trollvann LL Bjørn Hauge /CO
Resultat060524
10.05
Tanumskogen LL Jon Ole Overein
Innb060510 Strekktider060510 Grafisk060510 Resultat060510
03.05
Sognsvann LL OSI/Øyvind og Camilla
Innb060503 Resultat060503
26.04
Veritasskogen Korrigerte excelresultater
Resultat060426b
26.04
Veritasskogen LL Saugerud
Innb060426 Strekktider060426 Grafisk060426 Resultat060426
19.04
Bygdøy, LL OSI/Magne Vollen
Innb060419 Resultat060419




VBIL O-løp 2005.
Dato
Sted
Innbydelse
Htm-resultatliste med Strekktider Strekktider og grafisk presentasjon Enkel Resultatliste
07.12
Nattløp, Micro-O-løp, Kalvøya LL Saugerud
Innb051207 Strekktider051207 Grafisk051207
30.11
Nattløp, Lathusåsen, Fossum LL -Ringstad/Øvreås-
Innb051130 Strekktider051130 Grafisk051130 Resultat051130
23.11
Nattløp, Tanumskogen LL Lars Christensen
Innb051123 Strekktider051123 Grafisk051123 Resultat051123
16.11
Nattløp, Spira LL Møgedal
Innb051116 Strekktider051116 Grafisk051116 Resultat051116
09.11
Nattløp, Fornebu LL -Telenor-
Innb051109 Strekktider051109 Grafisk051109 Resultat051109
02.11
Nattløp, Veritasskogen LL Solstad
Innb051102 Strekktider051102 Grafisk051102 Resultat051102
26.10
Nattløp, Vardåsen Kirke LL Bjørgum
Innb051026 Strekktider051026 Grafisk051026 Resultat051026
19.10
Nattløp, Lathusåsen LL Sjue, Karlsbakk
Innb051019 Strekktider051019 Grafisk051019 Resultat051019
12.10
Enmannsstafett Lommedalen? LL -??-
05.10
Bogstad LL -??-
28.09
Postplukk, Vestmarksetra LL Marit, Vibeke
Innb050928
SluttRes
PoengRes
ResPoster
21.09
Eineåsen LL Tor Myhre
Innb050921 Strekktider050921 Grafisk050921 Resultat050921
14.09
Svartoråsen Skui LL Tone og Emil
Innb050914 Strekktider050914 Grafisk050914 Resultat050914
07.09
Oppsjø Vardåsen (Verveløp)LL Jo Øvstås
Innb050907 Strekktider050907 Grafisk050907 Resultat050907
31.08
VM individuelt Borgen Asker LL Strandhagen
Innb050831 Strekktider050831 Grafisk050831 Resultat050831
24.08
Mobekken Maridalen, LL Bulukin
Innb050824 Strekktider050824 Grafisk050824 Resultat050824
17.08
Solemskogen LL Lars Onstad
Innb050817 Strekktider050817 Grafisk050817 Resultat050817
11.08
Steinbruvannet Grorud Arr JIL
Strekktider050811 Grafisk050811 Resultat050811
03.08
SOMMERLØP:Krigsskolen LL Tranborg, Østland
Innb050803 Strekktider050803 Grafisk050803 Resultat050803
27.07
SOMMERLØP:Grinda LL Helge, Laumann
Innb050727 Strekktider050727 Grafisk050727 Resultat050727
20.07
SOMMERLØP:Østmarksetra LL Saugerud
Innb050720 Strekktider050720 Grafisk050720 Resultat050720
13.07
SOMMERLØP:Østmarksetra LL Saugerud
Innb050713 Strekktider050713 Grafisk050713 Resultat050713
06.07
SOMMERLØP:Østernvann LL Bøe, Overrein
Innb050706 Strekktider050706 Grafisk050706 Resultat050706
29.06
SOMMERLØP:Frognerseteren LL Hjelm, Haug
Innb050629 Strekktider050629 Grafisk050629 Resultat050629
22.06
Øvresetertjern LL Tolgensbakk
Innb050622 Strekktider050622 Grafisk050622 Resultat050622
15.06
VM stafett
Innb050615
Grafisk per løype
Graf.pr etappe
Resultat050615
08.06
Vardåsen LL Terje Bjørgum
Innb050608 Strekktider050608 Grafisk050608 Resultat050608
01.06
Torvbråten Slemmestad LL Olav Mo
Innb050601 Strekktider050601 Grafisk050601 Resultat050601
25.05
Holmenkollen LL Eldar Frøland
Innb050525 Strekktider050525 Grafisk050525 Resultat050525
18.05
Vestmarksetra LL Paul Torgersen
Innb050518
Strekktider050518
Grafisk050518
Resultat050518
11.05
Burudvann LL Torbjørn Østland
Innb050511
Strekktider050511
Grafisk050511
Resultat050511
04.05
Årvollåsen, Krigsskolen Linderud
Innb050504
Strekktider050504
Grafisk050504
Resultat050504
27.04
Lathusåsen LL Atie Saugerud
Innb050427
Strekktider050427
Grafisk050427
Resultat050427
20.04
Veritasskogen LL Brita Carlin
Innb050420
Strekktider050420
Grafisk050420
Resultat050420
13.04
Tanum Kirke LL Fredriksen
Innb050413
Strekktider050413
Grafisk050413
Resultat050413
06.04
Bygdøy LL Kristiansen, OSI
Innb050406
Strekktider050406
Grafisk050406
Resultat050406
19.01
Nattløp Veritasparken LL Bulukin
Innb050119
Strekktider050119
Grafisk050119
Resultat050119





Løpere som ønsker innbydelser og annen info på epost, gi beskjed til
hallvard.a.bjorgum(krøllalfa)dnv.com for å komme på epostliste.


Innbydelser og Resultater 2004

Dato
Sted
Innbydelse
Htm-resultatliste med Strekktider Strekktider og grafisk presentasjon Enkel Resultatliste
15.12
Nattløp Kalvøya LL Saugerud




08.12
Nattløp Veritasparken LL Carlin




01.12
Nattløp Holmensentret LL T. Bjørgum




24.11
Nattløp Bygdøy VM-nattløp
Innb041124
Strekk041124
Grafisk041124
Resultat041124
17.11
Nattløp Asker, Kart: Spira
Innb041117
Strekk041117
Grafisk041117
Resultat041117
10.11
Nattløp Fornebu fellesarr. Telenor/Veritas
Innb041110
Strekk041110
Grafisk041110
Resultat041110
03.11
Nattløp Vardåsen
Innb041103
Strekk041103
Grafisk041103
Resultat041103
27.10
Nattløp Tanumskogen
Innb041027
Strekk041027
Grafisk041027
Resultat041027
20.10
Nattløp Fossum, Lathusåsen
Innb041020
Strekk041020
Grafisk041020
Resultat041020
13.10
Tobonn Enmannsstafett
Innb041013
Strekk041013
Grafisk041013
Resultat041013
06.10
Kolsås Postplukk
Innb041006
Strekk041006
Strekk-B-041006
Grafisk041006
Resultat041006
Postplukktall
29.09
Styggedalen
Innb040929
Strekk040929
Grafisk040929
Resultat040929
22.09
Rykkin Gommerud
Innb040922
Strekk040922
Grafisk040922
Resultat040922
15.09
Burudvannn
Innb040915
Strekk040915
Grafisk040915
Resultat040915
08.09
Tryvann
Innb040908
Strekk040908
Grafisk040908
Resultat040908
01.09
Dikemark VM
Innb040901
Strekk040901
Grafisk040901
Resultat040901
25.08
Sandermosen stasjon. Felles med OSI/Geoform.
Innb040825
Strekk040825
Grafisk040825
Resultat040825
18.08
Røyken
Innb040818
Strekk040818
Grafisk040818
Resultat040818
11.08
Solumskogen
Innb040811
Strekk040811
Grafisk040811
Resultat040811
04.08
Ikke Dnv løp. OSI løp Solumskogen



Resultat040804
28.07
SOMMERLØP: Grinda
Innb040728
Strekk040728
Grafisk040728
Resultat040728
21.07
SOMMERLØP: Maridalen Skar
Innb040721
Strekk040721
Grafisk040721
Resultat040721
14.07
SOMMERLØP: Maridalen Skole
Innb040714
Strekk040714
Grafisk040714
Resultat040714
07.07
SOMMERLØP: Frognerseteren
Innb040707
Strekk040707
Grafisk040707
Resultat040707
30.06
SOMMERLØP: Østernvannsvingen
Innb040630
Strekk040630
Grafisk040630
Resultat040630
22.06
Alternativ OBIK, OBS Tirsdag

Se OBIK siden.


16.06
VM stafett Vardåsen skole
Innb040616
Strekk040616
Grafisk040616
Resultat040616
09.06
Vestmarksetra
Innb040609
Strekk040609
Grafisk040609
Resultat040609
02.06
Eineåsen Lommedalen
Innb040602
Strekk040602
Grafisk040602
Resultat040602
26.05
Grinda Verveløp
Innb040526
Strekk040526
Grafisk040526
Resultat040526
19.05
Sollihøgda
Innb040519
Strekk040519
Grafisk040519
Resultat040519
12.05
Liertoppen Reistadåsen
Innb040512
Strekk040512
Grafisk040512
Resultat040512
05.05
Maridalen Skole
Innb040505
Strekk040505
Grafisk040505
Resultat040505
28.04
Husebyskogen Gardeleiren
Innb040428
Strekk040428
Grafisk040428
Resultat040428
21.04
Tanumskogen
Innb040421
Strekk040421
Grafisk040421
Resultat040421
14.04
Bygdøy
Innb040414
Strekk040414
Grafisk040414
Resultat040414




Innbydelser og Resultater 2003




Ekstra 20.12: Resultater fra Gløggløpet 20. desember Gløgg031220.htm Grafisk031220 Gløgg-enkel 031220
Ekstra 13.12: Resultater fra OSI løp Ved Grinda 13. desember Grinda031213.htm Grafisk031213
Ekstra 6.12: Resultater fra OSI løp Ved Tryvannstårnet 6. desember Tryvann031206.htm Grafisk031206
Ekstra 29.11: Resultater fra OSI løp på Fossum 29. novemberStrekk031129.htm Grafisk031129
Ekstra 22.11: Resultater fra OSI løp i Holmenkollen 22. novemberStrekk031122.htm Grafisk031122
Dato
Sted
Innbydelse
Excel-resultater med strekktider på eget sheet Sluttider Strekktider og grafisk presentasjon
23.04
Veritasskogen
Innb030423
Res030423.xls
Slutt030423.htm
Strekk030423.htm
30.04
Bygdøy
Innb030430
Res030430.xls
Slutt030430.htm
Strekk030430.htm
07.05
Tanumskogen
Innb030507
Res030507.xls
Slutt030507.htm
Strekk030507.htm
14.05
Fossum
Innb030514
Res030514.xls
Slutt030514.htm
Strekk030514.htm
21.05
Damtjern, Liertoppen
Innb030521
Res030521.xls
Slutt030521.htm
Strekk030521.htm
28.05
Steinshøgda
Avlyst,
Alternativ:
OSI

03.06
KM-stafett /tirsdag




04.06
Burudvann
Innb030604
Res030604.xls
Slutt030604.htm
Strekk030604.htm
11.06
Dikemark
Innb030611
Res030611.xls
Slutt030611.htm
Strekk030611.htm
Lang030611
Kort030611
18.06
VM-Stafett Sandermosen
Innb030618
Res030618b.xls
Res030618c.xls
Slutt030618.htm
Strekk030618.htm
25.06
Transet, Røyken arr. Olav Mo
Innb030625
Res030625.xls
Slutt030625.htm
Strekk030625.htm
Lang030625
02.07
SOMMERLØP:Østernvannsvingen
Innb030702
Res030702.xls
Slutt030702.htm
Grafisk030702
09.07
SOMMERLØP:Holmenkollen
Innb030709
Res030709.xls
Slutt030709.htm
Grafisk030709
16.07
SOMMERLØP:Sognsvann Ø
Innb030716
Res030716.xls
Slutt030716.htm
Grafisk030716
23.07
SOMMERLØP:Maridalen
Innb030723
Res030723.xls
Slutt030723.htm
Grafisk030723
30.07
SOMMERLØP:Grinda
Innb030730
Res030730.xls
Slutt030730.htm
Grafisk030730
06.08
Vestmarksetra. Ikke arrangert




13.08
Katrineåsen Røyken
Innb030813
Res030813.xls
Slutt030813.htm
Grafisk030813
20.08
Burudvann p-plass
Innb030820
Res030820.xls
Slutt030820.htm
Grafisk030820
27.08
Bogstad Styggedalen
Innb030827
Res030827.xls
Slutt030827.htm
Grafisk030827
Grafisk030827 uten post 4
03.09
VM Individuelt Røyken
Innb030903
Res030903.xls
Slutt030903.htm
Grafisk030903
10.09
Sandermosen
Innb030910
Res030910.xls
Slutt030910.htm
Grafisk030910
17.09
Dikemark
Innb030917
Res030917.xls
Slutt030917.htm
Grafisk030917
24.09
Eineåsen, Gullhaug
Innb030924
Res030924.xls
Slutt030924.htm
Grafisk030924
01.10
Linderudkollen, postplukk LL: Poul Tranborg
Innb031001
Res031001.xls
Res031001.htm
Grafisk031001
08.10
Østernvannsvingen Enmannsstafett
Innb031008
Res031008.xls
Møljeresultater
Grafisk031008
15.10
Liertoppen Nattløp
Innb031015
Res031015.xls
Slutt031015.htm
Grafisk031015
22.10
Vestmarksetra Nattløp
Innb031022
Res031022.xls
Strekk031022.htm
Grafisk031022
29.10
Bogstad Nattløp
Innb031029
Res031029.xls
Strekk031029.htm
Grafisk031029
05.11
Fossum Nattløp
Innb031105
Res031105.xls
Strekk031105.htm
Grafisk031105
12.11
Tanumskogen Nattløp
Innb031112
Res031112.xls
Strekk031112.htm
Grafisk031112
19.11
Bygdøy Nattløp
Innb031119
Res031119.xls
Strekk031119.htm
Grafisk031119
26.11
Sauejordet Nattløp
Innb031126
Res031126.xls
Strekk031126.htm
Grafisk031126
03.12
Veritasparken Nattløp
Innb031203
Res031203.xls
Strekk031203.htm
Grafisk031203
10.12
Kalvøya Nattløp O T Saugerud
Innb031210
Res031210.xls
Strekk031210.htm
Grafisk031210



Info for arrangør
PM for sommerløp

O-gruppen i Veritas Bedriftsidrettslag arrangerer o-løp hver onsdag. Løpene har karakter av treningsløp, men VM-mesterskapene er noe mer høytidlige. Sommerløpene midtsommers blir avertert i Aftenposten og har vanligvis stor deltagelse av eksterne løpere fra hele distriktet. Ellers i året er det også et visst innslag av eksterne løpere som også da er velkomne. Nattløpene er morsomme på en spesiell måte og forlenger sesongen til snøen begynner å legge seg. Løpene arrangeres med EKT tidtakerutstyr. Resultatlistene er basert på egne programmer og avslører det meste og gir muligheter til å finpusse egne ferdigheter.


____________________________________________________________________________________________________

Henvendelser til VBIL O-gruppen:

Hallvard.Bjorgum(at)dnvgl.com 90537428
Morten.Hjelm(at)dnvgl.com Leser epost bare på kveldstid. tlf. 91742294
Svenja.Kernstock(at)dnvgl.com
jan.fredrik.helgaker(at)dnvgl.com
Tormod.boe(at)dnvgl.com tlf. 67578834